Menu
Sony PlayStation 4 Platinum Wireless Headset

Sony PlayStation 4 Platinum Wireless Headset

Zažite na konzole PS4 ten najlepší zvuk. Vývojári z PlayStation ušili herné režimy, zvukové efekty a ďalšie špeciálne funkcie presne na mieru týmto kvalitným herným slúchadlám. Čítajte viac

Vypredané

118,50 €

Výrobca: SONY

Popis

Popis produktu
Každý zanietený hráč túži po ničím nerušenom zážitku z hry a preto skôr či neskôr siahne po herných slúchadlách. Ako si však vybrať tie najlepšie? Tieto originálne bezdrôtové herné slúchadlá Sony boli špeciálne vyvinuté pre systémy PS4, PS4 Pro a PS VR. Pýšia sa kvalitnou a pevnou konštrukciou, mäkkými a pohodlnými vankúšikmi a dvojicou skrytých mikrofónov. Ponúknu vám unikátne zvukové efekty a profily ako napr. 7.1 Virtual Surround či 3D Audio, ktoré herní vývojári vytvorili výlučne pre konzolu PS4. Disponujú špeciálnymi vlastnosťami, aké u konkurencie nenájdete. Pomocou bezdrôtového adaptéra slúchadlá pripojíte aj k počítaču alebo Mac-u a vďaka priloženému káblu s 3,5 mm konektorom sa spoja so súpravou VR či mobilným telefónom.
Bezchybný zvuk
Slúchadlá disponujú hneď niekoľkými technológiami, ktoré využijete pri všetkých hrách určených pre systém PS4. Funkcia 7.1 Virtual Surround Sound digitálne vytvára priestorový zvuk. V kombinácii s 50mm reproduktormi a technológiou 3D Audio vás každé herné dobrodružstvo dokonale pohltí. Kvalitný priestorový zvuk odhalí, odkiaľ presne prichádza nepriateľ. Novinkou je totiž rozdielny spôsob prehrávania zvukov postáv nachádzajúcich sa pred vami a za vašim chrbtom.
Bezchybný zvuk
Maximálny pôžitok z hry
Maximálny pôžitok z hry
Slúchadlá vytvoril priamo výrobca hernej konzoly, čo pre vás znamená záruku toho najlepšieho zvuku, aký môže bežný hráč zažiť. Slúchadlá obsahujú dvojicu skrytých mikrofónov, ktoré napriek svojej neviditeľnosti odvádzajú vynikajúci výkon. Pri komunikovaní so spoluhráčmi sa nemusíte obávať neželaných ruchov v pozadí, nakoľko ich mikrofóny automaticky eliminujú. Výdrž môže byť častým problémom bezdrôtových slúchadiel. Spoločnosť Sony ju preto zvýšila na maximum v podobe až 9 hodín pri strednej hlasitosti.
Výborná konektivita
Bezdrôtové prepojenie slúchadiel s hernou konzolou PS4 a PS4 Pro s dosahom až 13 metrov je samozrejmosťou. Niektorí hráči si však občas odskočia aj na iné platformy, ďalší zasa slúchadlá využívajú aj na počúvanie hudby alebo pri sledovaní filmov. Súčasťou balenia je preto bezdrôtový adaptér, vďaka ktorému slúchadlá bez problémov spárujete aj s počítačom alebo Mac-om a vďaka priloženému káblu s 3,5 mm konektorom jack i so súpravou PS VR pre virtuálnu realitu, mobilným telefónom či tabletom. Novinky v podobe 3D Audio a 7.1 Virtual Surround Sound však naplno fungujú iba v spojení s hernou konzolou Sony.

Diskusia 0

Žiadne komentáre

Nový komentár

Hodnotenie 0

Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Pridať

Žiadne komentáre

Nová otázka k produktu

Kontrolný kód

i

Nový komentár

Kontrolný kód

i

Cenník dopravy

Zasielkovňa                          2.49€ s DPH

Geis výdajné miesta          2.69€ s DPH

Geis kurier                            2.89€ s DPH 

Slovenská pošta

Balikobox                             2.99€ s DPH

Slovenská pošta

Kurier                                    3.99€ s DPH

Prepravná služba

GEIS CARGO(nad 30 kg)    24,90€ s DPH

Platba online alebo vopred     0€

Platba dobierkou                    1,99€ s DPH 

Platba Paypal                          2,90€ s DPH 

Osobný odber                             0€