Menu
Remington H5600

SKLADOM

Remington H5600

Hodnotenie

Natočte si vlasy do perfektného účesu, ktorý vydrží naozaj dlho Stojíte každé ráno bezradne pred zrkadlom a pozeráte sa na svoje vlasy rovné? Či už túžite mať krásne vlnité.[G2] Čítajte viac

Vypredané

24,70 €

Výrobca: REMINGTON

Popis


Popis produktu

Natočte si vlasy do perfektného účesu, ktorý vydrží naozaj dlho

Stojíte každé ráno bezradne pred zrkadlom a pozeráte sa na svoje vlasy rovné? Či už túžite mať krásne vlnité vlasy každý deň, alebo len pri nejaké zvláštne príležitosti, môže vám pomôcť starostlivosť o vlasy od Remington. Sada ionizačných natáčok totiž dokáže aj zdanlivo nemožné a premení vás z škaredého káčatka vo hviezdu červeného koberca.

Revolučná ionizačné natáčky

Pamätáte, ako vaša babička chodila po dome s natáčkami na hlave? Príde vám to ako prežitok doby? Budete prekvapení, lebo natáčky sa vracajú a to s novou ionizačné metódou. Starostlivosť o vlasy Reminton H5600 prichádza s boxom obsahujúcim 20 natáčok napustených ióny, ktoré zabraňujú krepovateniu a zvyšujú efekt dokonalých vĺn .

Efektívne, praktické a šetrné k vašim vlasom

Sada obsahuje 20 kusov rôzne veľkých natáčok napustených ióny. Tie totiž umožňujú natočiť vlasy tak, aby nedošlo k ich poškodeniu následnému krepovateniu. Inovatívny voskové jadro udrží vysokú teplotu a pomôže rýchlejšiemu vytvarovanie vlasov s dlhšou výdržou. Natáčky sú vyrobené v troch veľkostiach . Štyri malé natáčky použijete na natočenie spodných vlasov, strednými potom vytvoríte vlny na strednej časti hlavy a vo vrchnej časti dokončí dokonalý vzhľad šesť najväčších natáčok . Lepiť ich pri tom môžete farebne odlíšenými klipsami a pinzetami , ktorých je k dispozícii hneď 30 kusov.

Dokonalý účes v pohodlí domova

Zdá sa to jednoduché, že? A verte, že to ľahké naozaj je. Natáčanie vám totiž zjednoduší studenej zakončení všetkých natáčok , rovnako ako zamatovo mäkký povrch pre jednoduchšie zvlnenie. Ak máte ešte v čírej pamäti svoj boj s vlasmi zamotanými do nepraktických starých natáčok, tak na to rýchlo zabudnite. S týmito natáčkami sa strapatenie a poškodenie vlasov báť nemusíte. Natáčanie je rýchle, jednoduché a výsledný efekt dokonalý.

Hviezdny vzhľad ľahko a rýchlo

Nikdy nebolo tak ľahké dosiahnuť dokonalých vĺn pri zachovaní zdravých vlasov , ako teraz. Sada ionizačných natáčok umožní získať krásne hebké vlny rýchlo a ľahko, v pohodlí domova. Zvládnete to sami, bez pomoci ďalších rúk. Vaše vlasy budú krásne, vlnité a predovšetkým zostanú zdravé, bez spálenia a krepovateniu. Staňte sa hviezdou ľahko a rýchlo a buďte krásna každý deň!

Ionizačná natáčky

Vytvorte si vlny, ktoré dlhšie vydržia a vaše vlasy budú menej poškodené. Získajte tak vždy výsledok hodný červeného koberca. Na vytvorenie pevných a závideniahodných vĺn vyzkošejte inozační natáčky Remington. Natáčky napustené ióny sú zázrakom, ak máte problém s krepatením vlasov. Ióny vaše vlasy skrotí a nechajú ich hladké, zdravé a žiarivé bez náznakov krepovateniu.

A navyše, tieto natáčky vám umožní natočiť vlasy priamo od korienkov pre dosiahnutie objemovho a perfektného účesu. Bežne sa 4 menšie natáčky používajú na natočenie spodných častí vlasov, 10 stredných sa použije na natočenie stredných častí vlasov a šesť väčších zabezpečí finálne dojem objemu vo vrchnej časti hlavy.

Tieto natáčky disponujú studenými zakončeniami, takže je teplo aplikované len do vlasov, preto jejej ich nosenie veľmi pohodlné a nemusíte sa báť spáleniu.

Ionizácia pre styling bez krepatenia 20 natáčok s jednoduchou možnosťou uchopenia v troch veľkostiach: 4 malé (20 mm), 10 stredných (23 mm), 6 veľkých (27 mm)

Zamatovo mäkký povrch pre jednoduchšie zvlnenie a výsledky bez zamotania

Inovatívny voskové jadro na udržanie vysokej teploty, rýchlejšie vytvarovanie vlasov a dlhšiu výdrž účesu

Studené zakončenie natáčok pre jednoduchšie styling 30 farebne rozlíšených klipsní a pinziet na udržanie natáčok na mieste.

Diskusia 0

Nový komentár

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

Kontrolný kód

i

Cenník dopravy

Zasielkovňa                          2.49€ s DPH

Geis výdajné miesta          2.69€ s DPH

Geis kurier                            2.89€ s DPH 

Slovenská pošta

Balikobox                             2.99€ s DPH

Slovenská pošta

Kurier                                    3.99€ s DPH

Prepravná služba

GEIS CARGO(nad 30 kg)    24,90€ s DPH

Platba online alebo vopred     0€

Platba dobierkou                    1,99€ s DPH 

Platba Paypal                          2,90€ s DPH 

Osobný odber                             0€