Náramok HUAWEI BAND 2 PRO BLACK

Náramok HUAWEI BAND 2 PRO BLACK

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Náramok HUAWEI BAND 2 PRO BLACK

43,10 € s DPH

Skladové číslo: 08899799

Dostupnosť: Skladom
Doručíme dňa: 23.05.2019

Výrobca: HUAWEI

Náramok HUAWEI BAND 2 PRO BLACK


Fitness náramok s vysokou odolnosťou, dlhou výdržou batérie a presnú GPS. Band 2 Pro má PMOLED displej 0.91 ", je schopný kontinuálne merať tep srdca, športové aktivity či monitorovať kvalitu spánku a vďaka Bluetooth 4.2 je možné sledovať notifikácia z telefónu. S vodeodolnosťou až do 50m je veľmi ľahké si merať plavecké výkony. Vysoko presná GPS potom dokonale zachytí športové výkony na mapových podkladoch. Štýl nie je nič bez pohodlia. Dokonale ergonomický dizajn HUAWEI Band 2 Pro sa bezprostredne spája so zápästím, aby vám umožnil vziať si akúkoľvek výzvu v štýle. Vyzeráš skvele, cítiš sa skvele, robíš skvelé veci.

Tento elegantný dizajn kombinuje modernej konštrukcii z nerezovej ocele s nadčasovou estetikou, ktorá vám prinesie nezastupiteľný výkon v reálnom štýle. Či už na móle alebo na pristávacej dráhe, je HUAWEI Band 2 Pre príslušenstvom pre každú príležitosť. Preskúmajte viac s neobmedzeným výkonom. S vodotesným dizajnom HUAWEI Band 2 Pro, ktorý odoláva vodnému tlaku 5 ATM je náramok schopný odolávať vlhkosti, dažďu a dokonca s ním môžete aj plávať v bazéne. Vďaka zabudovanému systému GPS získate presnejšie údaje o tom, ako ďaleko ste dobehli, vrátane údajov o rýchlosti, pohybu a sledovanie vzdialeností GPS. Nič teraz nemôže zadržať vašu slobodu.

HUAWEI Band 2 Pre neposkytuje iba komplexné a presné záznamy o tréningových dátach (srdcový tep, tempo, pohybová vzdialenosť, rýchlosť a smer), ale integruje profesionálny algoritmus analýzy pohybu, ktorý užívateľom pomáha cvičiť dôkladne a vedecky. Celodenný monitorovanie srdcového tepu zahŕňa údaje o vašom srdci, ktoré vám poskytujú informácie a údaje, ktoré vám pomôžu k efektívnejšiemu a zdravšiemu tréningu. Kým robíte šport, HUAWEI Band 2 Pre nepretržite monitoruje srdcovú frekvenciu po celý deň.

Behajte s vedeckým monitoringom a získajte koučovanie prispôsobené vašim výkonom a potrebám. Systém Firstbeat vyhodnocuje váš bežecký štýl, vytvára prispôsobený tréning pre zvýšenie vašej vytrvalosti aj zabehnutej vzdialenosti a odhaduje váš VO2max *, aby ste získali inteligentné spätnú väzbu pre optimálne využitie. Dýchacie inštrukcie vám pomôžu nájsť svoju koncentráciu. Nechajte upokojujúci svetla viesť vaše dýchanie a spojiť s vaším svetom, duševne, fyzicky, holisticky. Postupujte podľa upokojujúceho svetla HUAWEI Band 2 Pro, aby ste dosiahli lepší relaxácie. Funkcia je zameraná na lepší výkon a notifikácia vám pomôžu sa každodenne zlepšovať.

Vlastnosti:

- Bluetooth
- Zobrazenie času
- Snímač tepu
- Vodeodolnosť
- Krokomer
- Monitorovanie spánku
- Získaj kompletný prehľad o tréningových dátach, ako sú srdcový tep, tempo, rýchlosť alebo vzdialenosť
- Vďaka vodotesnému prevedení 5 ATM odolá náramok vlhkosti dažďa i bazéna
- Elegantný športový dizajn s konštrukciou z nerezovej ocele
- Celodenný monitorovanie srdca ti poskytne základné údaje o tvojom životnom štýle
- Získaj údaje o kvalite svojho spánku vďaka špeciálnej funkcii
- Všetky informácie si prezrieš na prehľadnom PMOLED displeji
- Zabudovaný systém GPS ti poskytne údaje o rýchlosti, pohybu a vzdialenostiach
- Dlhá výdrž batérie: 21 dní (100 mAh akumulátor)
- Veľmi presná GPS
- Vodeodolnosť do 50 metrov
- PMOLED displej s uhlopriečkou 0,91 "
- Notifikácia prichádzajúcich správ / hovorov z telefónu
- Kontinuálne meranie tepu, kvality spánku a športových aktivít
- Spárovanie s operačným systémom Android 4.4 a vyšším alebo s iOS 8.0 a vyšším
- Váha: 21 g

Obsah balenia:

- Huawei Band 2 Pro
- Napájací kolíska
- Napájací kábel
- Návod

Nový komentár

* (Povinné)