Náramok UMAX 116 HR COLOR

Náramok UMAX 116 HR COLOR

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Náramok UMAX 116 HR COLOR

39,12 € s DPH

Skladové číslo: 06421513

Dostupnosť: Skladom , skladom: 5 ks
Doručíme dňa: 27.08.2019

Výrobca: UMAX

Náramok UMAX 116 HR COLOR

Šikovný náramok U-Band 116HR Color ponúka veľký 0,96 "farebný dotykový displej a nastavuje tak úplne nový atraktívny trend v tejto oblasti. Unikátna je aj prevedenie pásikov v dvoch farbách červeno-čiernej a zeleno-čierne. V balení nájdete oba dvojfarebné pásky, ktoré jednoducho počas dňa vymeníte podľa nálady alebo v súlade s oblečením. U-Band 116HR Color ponúka unikátnu funkciu nastavenia jasu displeja náramku podľa okolitého svetla vďaka vstavanému svetelnému senzoru (podobne ako na mobilných telefónoch). Táto výnimočná funkcia zaistí kvalitné zobrazenie údajov na náramku za všetkých podmienok a šetrí batériu. U-Band 116HR Color meria v malých intervaloch 24 hodín denne tepovú frekvenciu vďaka fotoelektrickému senzoru v kombinácii s prepracovaným a presný algoritmom a poskytuje tak presné údaje o kontinuálne tepovej frekvencii, aby ste mali informácie o rozsahu tepovej frekvencie počas dňa a počas cvičenia.

Nech ste kdekoľvek, vstavaný senzor zaznamenáva kroky, vzdialenosť, čas aktivít a spálené kalórie. Ak si nastavíte funkciu upozornenie na dlhé sedenie, náramok vás na to včas upozorní svojimi vibráciami. Náramok tiež ponúka meranie časovo obmedzené konkrétne aktivity ako je cvičenie, beh, bedminton, basketbal a ďalšie. Po zapnutí tejto funkcie začne odpočítavať čas. Po ukončení možno sledovať túto aktivitu v aplikácii na telefóne. Mobilná aplikácia ponúka možnosť sledovať športovú aktivitu vrátane dát s GPS na telefóne vrátane mapy s trasou pri aktivite. Náramok ukazuje na farebnom displeji aktuálne počasie, pokiaľ je prepojený s mobilným telefónom. Nabíjanie náramku je veľmi jednoduché. Stačí vybrať z remienka a pripojiť do USB portu počítača alebo USB nabíjačky.

U-Band 116HR Color automaticky rozpozná váš stav spánku, vrátane stupňa spánku a času, po ktorý ste boli hore. Po synchronizáciu dát s mobilnou aplikáciou môže užívateľ skontrolovať graf ukazujúci trend spánku. V aplikácii si môžete nastaviť niekoľko typov alarmov v určitý čas a náramok vás včas upozorní svoju vibrácií. V aplikácii si môžete pre daný typ upozornenia (volanie, sedenie, správy atď.) Nastaviť rôzne druhy vibrácií a ich dĺžku. Podľa toho spoznáte o aký typ upozornení ide, či niekto volá alebo prišla dôležitá správa. Pri prichádzajúcom hovore začne U-Band 116HR Color ticho vibrovať a zobrazí číslo volajúceho, pokiaľ je telefón v dosahu náramku (do 7-10 metrov). Nezmeškáte tak žiadny dôležitý hovor. V aplikácii je možné nastaviť, z akých aplikácií a aký typ notifikácií chcete využiť pre vibráciu na náramku ako je SMS správa, volanie, email, sociálne siete, WhatsApp, skype, sedenie, alarmy a pod. Jednoducho sa dá vybrať ľubovoľnú aplikáciu, z ktorej chcete dostávať upozornenia na náramku.

Aplikácia pre synchronizáciu dát s náramkom je veľmi prehľadná a ľahko sa ovláda. Ponúka všetky prehľady aktivít počas dní, týždňov i mesiacov. Užívateľ si môže nastaviť denný cieľ počtu krokov a spánku, nastaviť dobu nečinnosti, po ktorej ho náramok upozorní vibrácií. Užitočné je aj nastavenie alarmov na určitú hodinu. Nechýba funkcia automatického updatu firmvéru náramku. Aplikácia je kompatibilná s Google-Fit (HealthKit) a Strava pre zdieľanie údajov o aktivitách. Dáta sú ukladané na server pod vašim účtom. sú tak ochránená pri prípadnej strate telefónu.

Vlastnosti:

- Farba: Červeno-čierna a zeleno-čierna
- Chip: Nordic 52832
- Senzor tepovej frekvencie: Partron PPS964
- Pohybový senzor: Kionix kx023
- Vibrácie
- Displej: 0.96 "TFT farebný plne dotykový
- Ovládanie: pohybom, dotykom
- Bluetooth 4.0 + EDR
- Rozsah Bluetooth: 6-10 m
- Rozmery: 252 x 19 x 10mm
- Hmotnosť: 20g
- Batéria: 75mAh
- Prevádzková doba: 5-10 dní
- Doba nabíjania: 60-120 minút
- nabíjací port: USB port na module
- Úložisko na dáta: 7 dní
- Odolnosť proti vode: IP67 (nie je určené pre plávanie a potápanie)
- Aplikácia: Zeroner Health Pre
- Operačný systém pre aplikáciu: iOS 7.0 a vyšší, Android 4.4 a vyšší (Bluetooth 4.0 a vyššie)

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)