Náramok UMAX 120 HR RED

Náramok UMAX 120 HR RED

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Náramok UMAX 120 HR RED

27,37 € s DPH

Skladové číslo: 06421510

Dostupnosť: Skladom , skladom: 5 ks
Doručíme dňa: 27.08.2019

Výrobca: UMAX

Náramok UMAX 120 HR RED


U-Band 120HR meria v malých intervaloch 24 hodín denne tepovú frekvenciu vďaka fotoelektrickému senzoru v kombinácii s prepracovaným a presný algoritmom a poskytuje tak presné údaje o kontinuálne tepovej frekvencii, aby ste mali informácie o rozsahu tepovej frekvencie počas dňa a počas aktivity. Nech ste kdekoľvek, vstavaný senzor zaznamenáva kroky, vzdialenosť, čas aktivít a spálené kalórie. Ak si nastavíte funkciu upozornenie na dlhé sedenie, náramok vás na to včas upozorní svojimi vibráciami. U-Band 120HR automaticky rozpozná váš stav spánku, vrátane stupňa spánku a času, po ktorý ste boli hore. Po synchronizáciu dát s mobilnou aplikáciou môže užívateľ skontrolovať on-line graf ukazujúci trend spánku, a nastaviť tichý alarm, ktorý vás ticho prebudí do nového dňa.

Pri prichádzajúcom hovore začne U-Band 120HR ticho vibrovať a zobrazí meno volajúceho alebo číslo volajúceho, pokiaľ je telefón v dosahu náramku (do 10 metrov). Nezmeškáte tak žiadny dôležitý hovor. Užívateľ môže ovládať chytrý telefón pre zhotovené fotky stlačením tlačidla na náramku alebo otočením zápästia. Po zapnutí tejto funkcie pri prekročení určitej vzdialenosť iMEZ telefónom a náramkom, začne náramok vibrovať. Náramok ponúka funkciu nájdenie telefónu. Stačí prepnúť do príslušného režimu a stlačiť tlačidlo na boku náramku. Telefón začne zvoniť alebo vibrovať, takže ho ľahko nájdete.

Aplikácia pre synchronizáciu dát s náramkom je veľmi prehľadná a ľahko sa ovláda. Ponúka všetky prehľady aktivít počas dní, týždňov i mesiacov. Užívateľ si môže nastaviť denný cieľ počtu krokov a spánku, nastaviť dobu nečinnosti, po ktorej ho náramok upozorní vibrácií. Užitočné je aj nastavenie alarmov na určitú hodinu. Nechýba funkcia automatického updatu firmvéru náramku. Aplikácia je kompatibilná s Google-Fit (HealthKit) pre zdieľanie údajov o aktivitách. Ľubovoľný snímka z aplikácie možno jednoducho jednoduchým kliknutím zdieľať v mnohých sociálnych sieťach alebo poslať mailom na ľubovoľnú adresu.

Vlastnosti:

- Farba: Červená
- Chip: Nordic
- Senzor tepovej frekvencie: Silicon labs
- Pohybový senzor: Kionix
- Vibrácie
- Displej: 0.87 "OLED
- Ovládanie: pohybom, tlačidlom
- Bluetooth 4.0 + EDR
- Rozsah Bluetooth: 6-10 m
- Rozmery: 240 x 12 x 11mm
- Hmotnosť: 20g
- Batéria: 45mAh
- Standby: 5-7 dní
- Prevádzková teplota: -10 až 45 C
- Doba nabíjania: 60-120 minút
- nabíjací port: USB port na module
- Úložisko na dáta: 7 dní
- Odolnosť proti vode: IP67 (nie je určené pre plávanie a potápanie)
- Aplikácia: VeryfitPro
- Operačný systém pre aplikáciu: iOS 7.0 a vyšší, Android 4.4 a vyšší (Bluetooth 4.0 a vyššie)

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)