Čistič skiel a zrkadiel NANOPROTECH GNP WINDOWS & MIRRORS CLEANER HOME 750 ml

Čistič skiel a zrkadiel NANOPROTECH GNP WINDOWS & MIRRORS CLEANER HOME 750 ml

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Čistič skiel a zrkadiel NANOPROTECH GNP WINDOWS & MIRRORS CLEANER HOME 750 ml

9,78 € s DPH

Skladové číslo: 06560406

Dostupnosť: Skladom
Doručíme dňa: 21.08.2019

Výrobca: NANOPROTECH

Čistič skiel a zrkadiel NANOPROTECH GNP WINDOWS & MIRRORS CLEANER HOME 750 ml

Riešenie pre jednoduché, avšak mimoriadne účinné čistenie, a zároveň ochranu okien, zrkadiel, lesklých televíznych obrazoviek a monitorov, solárnych panelov, lakovaného nábytku a ďalších sklenených, lakovaných povrchov a plexiskiel v domácnosti. Čistí špinu a prach v rádoch niekoľkých sekúnd. Nezanecháva stopy a šmuhy po ošetrení. Receptúra ​​Super Nano preniká vrstvou špiny na povrch skla, na ktorom formuje neviditeľnú hydrofóbne ochrannú vrstvu. Tá následne odpudzuje vodu, bráni usadzovaniu nečistôt a dodáva povrchu skiel dlhotrvajúci lesk a priezračnosť. Znateľne znižuje množstvo času, venovaného čistenie okien. Rýchla a jednoduchá aplikácia.

Vlastnosti:

- Zvyšuje lesk a priezračnosť skiel
- Nezanecháva stopy a šmuhy po ošetrení
- Vytvára vodoodpudivú vrstvu a bráni usadzovaniu nečistôt

Obsah balenia:

- 750 ml prípravok Super Nano Cleaner v rozprašovači
- 2x utierka na sklo z mikrovlákien
- Jednorazové rukavice

Aké sú hlavné výhody balenia Windows & Mirrors Cleaner Home?

- Odpudzuje vodu a nečistoty

Nejedná sa o obyčajný čistič na sklo. Prípravok funguje na báze nanotechnológie, ako ostatné produkty GNP. Vďaka tomu aj obyčajným vyčistením skla povrchu poskytnete dočasné hydrofóbne vlastnosti. Najlepší efekt dosiahnete v prípade opakovaného používania lieku, kedy s každým ďalším vyčistením vlastnosti aj výdrž ochrannej vrstvy posilníte, a tým môžete zároveň s každým ošetrením aj predĺžiť interval ďalšieho čistenia.

- Jednoduché použitie, rýchle výsledky

Balenie priamo obsahuje 2 mikrovlákenné utierky na sklo. Sada teda obsahuje presne to, čo potrebujete pre jednoduché a rýchle docielenie perfektnej čistoty a priezračnosti okien. Opakované používanie navyše citeľne vylepšuje základnú ochrannú vrstvu, ktorú prípravok vytvára pri rozleštenie!

Ako Windows & Mirrors Cleaner Home používať?

Liek môže byť aplikovaný priamo na ľahko až stredne znečistené sklo. Silné nánosy špiny / blata musí byť opláchnuté pred aplikáciou. Prípravok je možné použiť na čistenie okien zvonku, aj zvnútra a kdekoľvek v interiéri. Je šetrný ku všetkým povrchom; v prípade prípravku stečie z okna, nehrozí narušenie gumového tesnenia, okeníc, parapetov, plastových rámov, a pod. Nanášajte zo vzdialenosti 10 - 15 cm.

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)