Hodinky SMARTWATCH iGET ACTIVE A2 GREEN

Hodinky SMARTWATCH iGET ACTIVE A2 GREEN

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Hodinky SMARTWATCH iGET ACTIVE A2 GREEN

50,67 € s DPH

Skladové číslo: 08899466

Dostupnosť: Skladom
Doručíme dňa: 25.09.2019

Výrobca: iGET

Hodinky SMARTWATCH iGET ACTIVE A2 GREEN

Vydarené športové hodinky iget ACTIVE A2 zvládnu monitorovať tréningové aktivity každého športovca. Meria tep, spálené kalórie aj prejdenú vzdialenosť a vďaka krytia IP68 sa hodí ako na beh, tak do vody na plávanie. Súčasťou je aj užitočná funkcia pre prehľad o aktuálnom počasí a ak máte sedavé zamestnanie, verte, že vás dokážu zdvihnúť zo stoličky! Hodinky iget ACTIVE A2 budú skvelým parťákom každého, kto sa venuje, alebo sa chce venovať vytrvalostným športom. Majú totiž šesť režimov podľa typu pohybu - chôdza, beh, beh na páse, pešia turistika, cyklistika či plávanie, pri ktorých zaznamenajú všetky dôležité parametre ako je počet krokov, urazená vzdialenosť, tep či spálené kalórie. A aby bol záznam ešte presnejšie, majú vstavaný GPS čip.

Sledujte, ako sa zlepšujete buď priamo v hodinkách v histórii športových aktivít, alebo v šikovných aplikáciách. Po každej športovej aktivite sa dáta uložia do aplikácie iget GO, z ktorej potom môžete záznamy svojich tréningov exportovať a zdieľať na portáli STRAVA alebo uložiť do Google Fit. Pre monitoring výkonu je veľkou výhodou tiež GPS čip, ktorý umožňuje ukladanie športových máp do aplikácie iget GO a ich export na portál STRAVA a Google Fit. Súčasne je možné dáta zobraziť v aplikácii Zdravie v iOS. A ak chcete mať istotu, že sa vám nestratí žiadny podarený výkon, môžete si založiť účet GO na cloudové úložisku, kam sa potom všetka namerané údaje uložia a zálohujú. Hodinky iget ACTIVE A2 dokážu zmerať vašu dennú dávku krokov naozaj presne. V aplikácii iget GO si totiž môžete zaznamenať svoju výšku a váhu, podľa toho sa vypočíta priemerná dĺžka kroku a z tej sa následne dopočíta urazená vzdialenosť. Po spárovaní aplikácie s hodinkami tak budete vedieť, ako si stojíte, resp. chodíte.

Vďaka najvyššiemu stupňu krytia IP68 sú hodinky iget ACTIVE A2 odolné prachu i vode. Zvládnu tak perfektne fungovať, nielen keď ste v poriadnom záprahu na súši, ale aj pri plaveckom tréningu. Všetko v českom a slovenskom jazyku Rozhranie náramku a aplikácie je plne v českom a slovenskom jazyku. Majte perfektný prehľad o aktuálnom počasí, nech viete, čo si na tréning obliecť. Stačí len v aplikácii v mobilnom telefóne nastaviť miesto, kde sa nachádzate a po synchronizácii s iget ACTIVE A2 budete mať perfektný prehľad, či bude pre dnešné tréning stačiť len tričko, alebo radšej vybehnete aj s vetrovku.

Hodinky iget ACTIVE A2 sú vybavené 300 mAh batériou, ktorá ich udrží v prevádzke až 30 dní pri pohotovostnom režime a až 9 hodín pri stále zapnuté GPS. A zmáknou to bez toho, aby pri tréningu na ruky nejako vadili či rušili, pretože majú hmotnosť len 40 g. 24 hodinové meranie tepovej frekvencie je dobrý spôsob, ako kontrolovať fáza tréningu a jeho rozvoj na zlepšenie sily alebo vytrvalosti. Preto majú túto funkciu aj hodinky iget ACTIVE A2. Váš tep dokážu zaznamenať na suchu i vo vode pri plávaní a jeho údaje môžete sledovať buď priamo na hodinkách pri tréningu, alebo neskôr v mobilnej aplikácii.

S hodinkami iget ACTIVE A2 môžete sledovať aj ako sa vám darí v noci pri spánku. Počas doby, čo spíte, t