Hodinky SMARTWATCH iGET ACTIVE A4 BLACK

Hodinky SMARTWATCH iGET ACTIVE A4 BLACK

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Hodinky SMARTWATCH iGET ACTIVE A4 BLACK

70,44 € s DPH

Skladové číslo: 08899467

Dostupnosť: Skladom
Doručíme dňa: 28.08.2019

Výrobca: iGET

Hodinky SMARTWATCH iGET ACTIVE A4 BLACK
Športové hodinky iget ACTIVE A4 ocenia všetci športovci a najmä tí z vás, ktorí radi plávate. Okrem klasického merania tréningových parametrov, ako je tep, urazená vzdialenosť či spálené kalórie, dokážu totiž spočítať, koľko ste preplávali bazénov a koľko temp ste urobili. Hodinky vynikajú aj svojou dlhou výdržou batérie. Stačí jedno nabitie a vydrží s vami až 40 dní v akcii pri pohotovostnom režime. Hodinky iget ACTIVE A4 budú skvelým parťákom každého, kto sa venuje, alebo sa chce venovať vytrvalostným športom. Majú totiž šesť režimov podľa typu pohybu - chôdza, beh, beh na páse, pešia turistika, cyklistika či plávanie, pri ktorých zaznamenajú všetky dôležité parametre ako je počet krokov, urazená vzdialenosť, tep či spálené kalórie. A aby bol záznam ešte presnejšie, majú vstavaný GPS čip. Ak ste v bazéne ako ryba vo vode, funkcii Plávanie iste oceníte. Umožňuje totiž nastavenie dĺžky bazéna, na základe ktorej už potom hodinky samy spočítajú, koľko bazénov ste preplávali a koľko temp ste urobili. Nemusíte si tak konečne lámať hlavu, či bolo bazénu o dva viac alebo menej, a budete mať presný tréningový prehľad.

Sledujte, ako sa zlepšujete buď priamo v hodinkách v histórii športových aktivít, alebo v šikovných aplikáciách. Po každej športovej aktivite sa dáta uložia do aplikácie iget GO, z ktorej potom môžete záznamy svojich tréningov exportovať a zdieľať na portáli STRAVA alebo uložiť do Google Fit. Pre monitoring výkonu je veľkou výhodou tiež GPS čip, ktorý umožňuje ukladanie športových máp do aplikácie iget GO a ich export na portál STRAVA a Google Fit. Súčasne je možné dáta zobraziť v aplikácii Zdravie v iOS. A ak chcete mať istotu, že sa vám nestratí žiadny podarený výkon, môžete si založiť účet GO na cloudové úložisku, kam sa potom všetka namerané údaje uložia a zálohujú. Hodinky iget ACTIVE A4 dokážu zmerať vašu dennú dávku krokov naozaj presne. V aplikácii iget GO si totiž môžete zaznamenať svoju výšku a váhu, podľa toho sa vypočíta priemerná dĺžka kroku a z tej sa následne dopočíta urazená vzdialenosť. Po spárovaní aplikácie s hodinkami tak budete vedieť, ako si stojíte, resp. chodíte.

Vďaka najvyššiemu stupňu krytia IP68 sú hodinky iget ACTIVE A4 odolné prachu i vode. Zvládnu tak perfektne fungovať, nielen keď ste v poriadnom záprahu na súši, ale aj pri plaveckom tréningu. Všetko v českom a slovenskom jazyku. Rozhranie náramku a aplikácie je plne v českom a slovenskom jazyku. Majte perfektný prehľad o aktuálnom počasí, nech viete, čo si na tréning obliecť. Stačí len v aplikácii v mobilnom telefóne nastaviť miesto, kde sa nachádzate a po synchronizácii s iget ACTIVE A4 budete mať perfektný prehľad, či bude pre dnešné tréning stačiť len tričko, alebo radšej vybehnete aj s vetrovku.

Hodinky iget ACTIVE A4 sú vybavené poriadnu 500 mAh batériou, ktorá ich udrží v prevádzke až neuveriteľných 40 dní pri pohotovostnom režime a až 13 hodín pri stále zapnuté GPS. A zmáknou to bez toho, aby pri tréningu na ruky nejako vadili či rušili, pretože majú hmotnosť len 60 g. 24 hodinové meranie tepovej frekvencie je dobrý spôsob, ako kontrolovať fáza tréningu a jeho rozvoj na zlepšenie sily alebo vytrvalosti. Preto majú túto funkciu aj hodinky iget ACTIVE A4. Váš tep dokážu zaznamenať na suchu i vo vode pri plávaní a jeho údaje môžete sledovať buď priamo na hodinkách pri tréningu, alebo neskôr v mobilnej aplikácii. S kompasom v hodinkách iget ACTIVE A4 už nemusíte márne hľadať, kde by tak mohlo zapadať slniečko. Stačí pustiť múdru funkciu Kompas a hneď viete, kde je západ a kam bude najlepšie sa vyšplhať, aby ste na neho mali ten najkrajší výhľad. Okrem radu vychytaných funkcií na meranie športového výkonu nie je u hodiniek iget ACTIVE A4 zabudnuté ani na klasické stopky, aby ste si mohli zmerať, ako sa na danej vzdialenosti v čase zlepšujete. A ak potrebujete zistiť, treba koľko klikov zvládnete za minútu, je tu funkcia časovač, ktorá funguje ako minútka a nastavený čas oproti stopkám naopak odpočíta.

Ak chcete vedieť aj pri športových aktivitách, čo sa kde udeje, môžete si hodinky iget ACTIVE A4 spárovať s mobilným telefónom a všetky upozornenia z aplikácií ako je napr. Facebook, Skype alebo WhatsApp, náhľady SMS a volajúceho si prezerať rovno na hodinkách. A akonáhle zistíte, čo sa deje, upozornenie sa samo z hodiniek vymaže a zostane už len v telefóne. Hodinky iget ACTIVE A4 disponujú prehľadným 1,1 "monochromatickým displejom s rozlíšením 128 x 128 px. Zobrazíte tak na nich aktuálny čas aj všetky namerané hodnoty jasne a čitateľne a nemusíte uprostred športového zápalu lúštiť, aké čísílko sa na displeji zrovna zobrazuje. Aplikácia iget GO umožňuje používať hodinky iget ACTIVE A4 naozaj na plno. Pomôže vám hodinky nastaviť, ako potrebujete, ale tiež vám zobrazia všetky namerané športové aktivity, ktoré môžete jednotlivo prechádzať a vyhodnocovať. Môžete v nej zobraziť počty krokov, urazené vzdialenosti, spálené kalórie, tepovú frekvenciu i dobu spánku a všetky dáta si zálohovať na Cloud alebo zdieľať s ďalšími portálmi. Aplikácia sa tiež postará o online aktualizáciu firmvéru hodiniek, aby stále bežali, ako majú.

Pomocou aplikácie môžete na hodinkách nastaviť až 5 rozdielnych upozornenie na rôzne časy. V tej chvíli vám hodinky pomocou zvuku alebo vibrácií oznámi, že daná chvíľa prišla, vy nič nezmeškáte a vďaka špeciálnemu zvuku alebo vibráciám budete hneď vedieť, o čo sa jedná. Hodinky iget ACTIVE A4 síce kľúče ešte nenájdu, ale váš mobilný telefón nájsť zvládnu. Ak niekam bezmyšlienkovite odložíte mobilný telefón a práve nie je nikto, kto by vás prozvonil, stačí stlačiť displej hodiniek a telefón sa vám vibráciami a zvonením sám ohlási. Ak nie je práve nikto okolo, kto by vás odfotil na vrchole zdolaného kopca, príde vhod možnosť diaľkového ovládania fotoaparátu telefónu priamo z hodiniek. Buď sa môžete blysnúť rovno, alebo zvoliť 3 s alebo 6 s samospúšť, aby ste ešte stihli nahodiť poriadny úsmev. A konečne budú stáť vrcholové fotky za to! Aby si hodinky iget ACTIVE A4 dobre rozumeli aj s vaším telefónom, možno ich s ním spárovať pomocou bezdrôtového Bluetooth 4.2 BLE. Môžete tak vzájomne medzi nimi prenášať dáta a mať oba prístroje stále synchronizované.

Vlastnosti:

- Jazyk: CZ, SK, DE, EN, PL, HU
- Procesor: MTK2523S
- Pamäť RAM: 2 MB
- Pamäť interná: 1 MB
- Displej: 1,1 "monochromatický
- Rozlíšenie: 128 x 128 px
- Ovládanie: Tlačidlové
- Bluetooth 4.2 BLE: Áno
- GPS: Áno
- Farba hodiniek: Čierno-červená
- Farba pásky: 1x čierno-červaný
- Materiál pásky: Silikón
- Batéria: 500 mAh
- Doba prevádzky: až 40 dní bežnej prevádzky a až 13 hodina na GPS
- Produktové označenie: iget ACTIVE A4
- Rozmer produktu: 265 x 48 x 15,1 mm
- Hmotnosť výrobku: 60 g
- Rozmer balenia: 133 x 58 x 130 mm
- Hmotnosť balenia: 255 g

Obsah balenia:

- 1x Hodinky iget ACTIVE A4
- 1x USB nabíjací kábel
- 1x Nabíjací dok
- 1x Záručný list
- 1x Užívateľský manuál v CZ / SK / DE / EN / PL / HU

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)