Náramok fitness HUAWEI COLOR BAND A2 YELLOW

Náramok fitness HUAWEI COLOR BAND A2 YELLOW

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Náramok fitness HUAWEI COLOR BAND A2 YELLOW

31,03 € s DPH

Skladové číslo: 08899525

Dostupnosť: Skladom
Doručíme dňa: 23.11.2018

Výrobca: HUAWEI

Náramok fitness HUAWEI COLOR BAND A2 YELLOW


Fitness náramok Huawei Colorband A2 s radom funkcií a dlhou životnosťou batérie. Kompatibilný s OS Android, iOS. Bluetooth 4.2 s dosahom až 10 metrov. Batéria s kapacitou 95 mAh a výdržou až 9 dní / 18 dní v pohotovostnom režime. PMOLED displej s veľkosťou 0,96 ". Meranie srdcového tepu. Krokomer, sledovanie počtu spálených kalórií a vzdialenosti. Upozornenie na displeji. Monitorovanie kvality spánku. Fitness náramok s tými najlepšími vlastnosťami pre sledovanie vašej aktivity, srdcového tepu alebo kvality vášho spánku - a to všetko v dizajnovom a praktickom pásku na ruku! 0,96 "veľký a prehľadný OLED displej, ktorý je dotykový, vám poskytne všetky informácie priamo na vašom zápästí. Batérie s priemernou výdržou až 9 dní. A mnoho ďalších skvelých parametrov a fitnes funkcií. Pohyb by mal byť neoddeliteľnou súčasťou vášho každodenného života! Udržuje vaše telo v dobrej kondícii a prospieva vášmu zdraviu. Preto Huawei predstavuje šikovný náramok Colorband A2, ktorý vás k pohybu namotivuje. Hodinky monitorujú vašej dennú aktivitu a zaznamenávajú všetky pokroky, ktoré urobíte. Každý deň vám prinesú prehľad o vašej aktivite a pomôžu vám v udržanie motivácie. A všetci vieme, ako je motivácia dôležitá!

Medzi ďalšie výhody tohto funkčného fitness náramku patrí aj spárovanie s mobilným telefónom. Fitness náramok je možné spárovať so zariadeniami s operačným systémom Android 4.4 a vyšším alebo s iOS 8.0 a vyšším. Pripojte šikovný náramok cez Bluetooth 4.2 a nenechajte si ujsť žiadne správy ani volanie. Dokonca máte jedinečnú možnosť aj prijímať a ukončovať hovory a čítať správy, bez toho aby ste držali v ruke mobilný telefón.

Vlastnosti:

- Inteligentné monitor spánku a funkcia budíka
- Zobrazenie dát v reálnom čase
- Celodenný sledovanie aktivít a vášho zdravia
- Upozornenie na správy a neprijaté hovory
- Nepretržité sledovanie tepovej frekvencie
- Počet krokov, vzdialenosť, spálené kalórie
- Pripojenie pomôcť Wi-Fi alebo Bluetooth k telefónu alebo tabletu, pre stiahnutie uložených údajov do aplikácie Huawei Health
- Veľký dotykový displej
- Batérie s kapacitou 95 mAh
- Výdrž v pohotovostnom režime až 18 dní
- Stupeň krytia IP67
- Sledovanie kvality spánku
- Upozornenie na displeji
- Zobrazenie aktuálnych hodnôt v aplikácii na telefóne
- Priame merania srdcového tepu

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie