Náramok fitness iGET FIT F4 SILVER

Náramok fitness iGET FIT F4 SILVER

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Náramok fitness iGET FIT F4 SILVER

46,73 € s DPH

Skladové číslo: 08899471

Dostupnosť: Skladom
Doručíme dňa: 24.09.2019

Výrobca: iGET

Náramok fitness iGET FIT F4 SILVER


Parádny fitness náramok iget FIT F4 Silver hneď na prvý pohľad zaujme svojim dizajnom, ktorému dominuje okrúhly prachu a vode odolný displej (IP68). Dokáže merať parametre vášho športového výkonu ako je srdcový tep, urazená vzdialenosť či spálené kalórie, vyhodnotiť ich pomocou aplikácie či dlhodobo zálohovať na cloude. A vďaka vymeniteľným remienkom sa s ním nemusíte hanbiť ísť ani do spoločnosti. Súčasťou balenia je vedľa čierno-zeleného silikónového pásku tiež čierny kovový pásik. Fitness náramok iget FIT F4 Silver je perfektný pomocník pre monitorovanie parametrov ako je počet krokov, urazená vzdialenosť, tep či počet spálených kalórií. Vyberať môžete z piatich režimov podľa typu pohybu, medzi ktorými je chôdza, beh, pešia turistika, ale aj bicykel či plávanie.

Ak to myslíte s tréningom vážne a vediete si tréningový denník napríklad prostredníctvom portálu Google Fit, budete nadšení z možnosti zdieľania nameraných hodnôt na daných portáloch. Vďaka tomu môžete sledovať dlhodobý vývoj vašej fyzickej kondície a porovnať, ako veľmi sa zlepšujete. Súčasne je možné dáta zobraziť v aplikácii Zdravie v iOS. U náramku iget FIT F4 Silver môžete vymeniť pások podľa situácie. V jeho balení nájdete ako silikónový čierno-červený pásik ideálne na športové aktivity, tak čierny oceľový pásik, ktorý doplní váš náramok ako elegantné hodinky do spoločnosti. Chôdza je pre človeka najprirodzenejším pohybom, ktorý by sme nemali zanedbávať, a za deň by sme mali urobiť aspoň 6 000 krokov. Pri súčasnom sedavom spôsobe života to ale môže byť občas problém. Zmerajte si, ako ste na tom s náramkom iget FIT F4 Silver. Poctivo zaznamená každý váš krok a bude vás motivovať k pravidelnej prechádzke. Vzhľadom k tomu, že je náramok určený na šport, je vybavený odolným krytím IP68. To znamená, že odolá prachu i vode, preto sa sním nemusíte báť ani plávanie. Okrem výdrže pri záťaži vydrží aj jeho batérie. Tá má kapacitu 100 mAh, vďaka ktorej náramok bežia až 14 dní v kuse, a pritom je so svojimi 25 g ľahký ako pierko.

24 hodinové meranie tepovej frekvencie je veľmi užitočné pre posunutie vašu výkonosti aj pre chudnutie. Náramok iget FIT F4 Silver to s prehľadom zvláda ako na suchu, tak vo vode a bez nutnosti nosenia nepríjemného hrudného pásu. Svoju tepovku môžete počas tréningu sledovať priamo na náramku, alebo na telefóne prostredníctvom aplikácie. Premýšľate, prečo sa niekedy prebúdzate ako znovuzrodení a niekedy zase ako zmlátenie? Skúste si s iget FIT F4 Silver zmerať kvalitu svojho spánku. V mobilnej aplikácii vám poskytne údaje o dĺžke jednotlivých fáz spánku (hlboký, ľahký spánok, prebudenie), z ktorých potom môžete zistiť, v čom je príčina.

Všetky namerané parametre z tréningu si môžete zobraziť na samotnom náramku vďaka 0,96 "displeji (160 x 80 px). Náramok možno tiež spárovať s mobilným telefónom, takže potom môžete prezerať nové upozornenia z aplikácií ako je Facebook, WhatsApp, Vıber či Skype, náhľady SMS a volajúceho. Po ich prečítaní sa samy zmažú a zostanú len v telefóne. Okrem toho náramok slúži aj ako klasické hodinky, pretože ukazuje aktuálny čas. Majte aktuálny prehľad, aké je zrovna počasie. V mobilnej aplikácii nastavíte miesto, kde sa nachádzate a po synchronizácii s náramkom budete mať aktuálnu predpoveď počasia doslova stále pri ruke.

Aby ste si náramok iget FIT F4 Silver mohli užívať naplno, je potrebné ho spárovať s aplikáciou iget GO. Tá ponúka nielen prehľad všetkých športových aktivít a nameraných hodnôt, ale vďaka nej tiež môžete náramok nastaviť podľa potrieb, pripojiť na Cloud pre zálohu dát alebo online aktualizovať jeho firmvér. Aplikácia tiež umožňuje prezerať a vyhodnocovať vaše športové aktivity alebo ich zdieľať s ďalšími portálmi ako je už spomínaný Google Fit a pod. Súčasne je možné dáta zobraziť v aplikácii Zdravie v iOS. Ako už bolo spomenuté, náramok dokáže monitorovať váš športový výkon, ale tiež vás môže na vš