Mixér stolný G21 BABY SMOOTHIE STAINLESS STEEL multifunkčné

Mixér stolný G21 BABY SMOOTHIE STAINLESS STEEL multifunkčné

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Mixér stolný G21 BABY SMOOTHIE STAINLESS STEEL multifunkčné

67,16 € s DPH

Skladové číslo: 08858237

Dostupnosť: Skladom , skladom: 5 ks
Doručíme dňa: 24.07.2019

Výrobca: G21

Mixér stolný G21 BABY SMOOTHIE STAINLESS STEEL multifunkčné


Nové dieťa v rodine perfektných smoothie mixérov, zoznámte sa. Smoothie makier G21 Baby Smoothie sa postará o zdravý životný štýl celej rodiny a pripraví vám tá najlahodnejšie smoothie na desiatu, k zoštíhlovací alebo fitness kúre aj pre doplnenie energie po športovom výkone. Výkonom 1 200 W a 20 000 ot./min. sa G21 Baby Smoothie vo svojej cenovej kategórii radí k nadpriemeru. Mixovacia nádoba je celosklenená s obsahom 1,8 l. Rovnako ako ku všetkým mixérom značky G21 k nej v základnom balení dostanete aj veko s otvorom pre vkladanie surovín aj počas mixovania. A pozor, hoci v tejto cenovej kategórii tlačidielka nebývajú v štandardnej výbave mixéra, u nás to neplatí. Snažíme sa, aby ste boli s nákupom výrobku G21 maximálne spokojní, preto nájdete premyslene tvarované vtláčadlo v základnej výbave.

Tri tlačidlá, ľahšie už to snáď ani nejde. "Ice-Crush" vám pomôže drviť ľad. Domáce ovocnú ľadovú triešť tak získate v rozpätí sekúnd. Nekupujte deťom tégliky s chémiou na stánkoch, urobte im doma osviežujúci letný tutovku. "AutoClean" zaistí správne a rýchle vyčistenie mixéra po príprave skvelých mixov. Voľba "Smoothie" je jednoznačná a kolieskom na reguláciu otáčok môžete všetky mixovanie sami ovplyvniť. Vieme, ako sú nože pre správne, rýchle a dokonalé mixovanie dôležité. Aj v G21 Baby Smoothie preto nájdete prvotriedne špeciálne brúsenú štvoricu nožov, na ktorých prácu sa môžete spoľahnúť. Sekajú, krája a mixujú vložené ovocie aj zeleninu do hladka, vďaka ich pevnosti aj nastavenie na svoje lahodné smoothie nebudete čakať viac než pár desiatok sekúnd.

Ak zháňate odborníka pre mix z najtvrdších surovín, vyberte si radšej z radu G21 Perfect Smoothie. Novinka, ktorú práve predstavujeme, je vďaka svojej cene a parametrom ideálne skôr pre tých, ktorí naozaj chcú len smoothie bez ďalších experimentov alebo ako rýchla a vždy dostupná "dvojka" do rodiny. Trebárs na chatu, kde vám dozrieva veľa ovocia a zeleniny, ktoré nechcete v košíkoch sťahovať do mesta kvôli spracovaniu. Nijako. Nestrácajte čas študovaním zloženie na plechovkách, namiešajte si energetickú bombu sami. Smoothie, plné sily a vitamínov z čerstvej zeleniny a ovocia je najistejším, najspoľahlivejším a najbezpečnejším zdrojom čistej energie pre váš organizmus.

Vlastnosti:

- Výkon: 1 200 W
- Maximálne otáčky: 20 000 ot./min
- Sklenená nádoba s objemom 1,8 l
- Rozsah prevádzkových teplôt sklenené nádoby: 0 - 60 ° C
- Veko s otvorom pre vtláčadlo
- Plastové vtláčadlo
- Tlačidlá: Ice-Crush, AutoClean, Smoothie
- Priemer otvoru vo veku: 5 cm
- Výška celého mixéra: 43 cm
- Priemer podstavy: 19 cm
- Priemer nádoby: 15 cm
- Hmotnosť: 4,2 kg
- Rozmery balenia: 28,5 x 36 x 21,5 cm

Obsah balenia:

- Veko s otvorom pre vtláčadlo
- Malé priehľadné viečko na uzavretie otvoru pre vtláčadlo
- Plastové vtláčadlo

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)