Náramok fitness iGET FIT F2 BLACK

Náramok fitness iGET FIT F2 BLACK

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Náramok fitness iGET FIT F2 BLACK

27,26 € s DPH

Skladové číslo: 08899469

Dostupnosť: Skladom
Doručíme dňa: 24.09.2019

Výrobca: iGET

Náramok fitness iGET FIT F2 BLACK


Buďte v kondícii s fitness náramkom iget FIT F2. Pohodlne sa nosia, má hmotnosť len 25 gramov a s krytím IP68 sa nebojí prachu ani vody. Hodí sa na beh, bicykel, chôdzu i plávanie, pri ktorých zmeria všetky dôležité parametre ako je váš tep, vzdialenosť, spálené kalórie či počet krokov. Tie potom môžete pomocou aplikácie vyhodnotiť a posunúť svoje limity zase o kus ďalej. Fitness náramok iget FIT F2 je perfektný pomocník pre monitorovanie parametrov ako je počet krokov, urazená vzdialenosť, tep či počet spálených kalórií. Vyberať môžete z piatich režimov podľa typu pohybu, medzi ktorými je chôdza, beh, pešia turistika, ale aj bicykel či plávanie. Ak to myslíte s tréningom vážne a vediete si tréningový denník napríklad prostredníctvom portálu STRAVA alebo Google Fit, budete nadšení z možnosti zdieľania nameraných hodnôt na daných portáloch. Vďaka tomu môžete sledovať dlhodobý vývoj vašej fyzickej kondície a porovnať, ako veľmi sa zlepšujete.

Chôdza je pre človeka najprirodzenejším pohybom, ktorý by sme nemali zanedbávať, a za deň by sme mali urobiť aspoň 6 000 krokov. Pri súčasnom sedavom spôsobe života to ale môže byť občas problém. Zmerajte si, ako ste na tom s náramkom iget FIT F2. Poctivo zaznamená každý váš krok a bude vás motivovať k pravidelnej prechádzke. Vzhľadom k tomu, že je náramok určený na šport, je vybavený odolným krytím IP68. To znamená, že odolá prachu i vode, preto sa s ním nemusíte báť ani plávanie. Okrem výdrže pri záťaži vydrží aj jeho batérie. Tá má kapacitu 90 mAh, vďaka ktorej náramok bežia až 14 dní v kuse, a pritom je so svojimi 25 g ľahký ako pierko. Meranie tepovej frekvencie je veľmi užitočné pre posunutie vašu výkonosti aj pre chudnutie. Náramok iget FIT F2 to s prehľadom zvláda ako na suchu, tak vo vode a bez nutnosti nosenia nepríjemného hrudného pásu. Svoju tepovku môžete počas tréningu sledovať priamo na náramku, alebo na telefóne prostredníctvom aplikácie. Premýšľate, prečo sa niekedy prebúdzate ako znovuzrodení a niekedy zase ako zmlátenie? Skúste si s iget FIT F2 zmerať kvalitu svojho spánku. V mobilnej aplikácii vám poskytne údaje o dĺžke jednotlivých fáz spánku (hlboký, ľahký spánok, prebudenie), z ktorých potom môžete zistiť, v čom je príčina.

Všetky namerané parametre z tréningu si môžete zobraziť na samotnom náramku vďaka 0,96 "displeji (160 x 80 px). Náramok možno tiež spárovať s mobilným telefónom, takže potom môžete prezerať nové upozornenia z aplikácií ako je Facebook, WhatsApp, Vıber či Skype. Po ich prečítaní sa samy zmažú a zostanú len v telefóne. Okrem toho náramok slúži aj ako klasické hodinky, pretože ukazuje aktuálny čas. Majte aktuálny prehľad, aké je zrovna počasie. V mobilnej aplikácii nastavíte miesto, kde sa nachádzate a po synchronizácii s náramkom budete mať aktuálnu predpoveď počasia doslova stále pri ruke. Aby ste si náramok iget FIT F2 mohli užívať naplno, je potrebné ho spárovať s aplikáciou iget GO. Tá ponúka nielen prehľad všetkých športových aktivít a nameraných hodnôt, ale vďaka nej tiež môžete náramok nastaviť podľa potrieb, pripojiť na Cloud pre zálohu dát alebo online aktualizovať jeho firmvér. Aplikácia tiež umožňuje prezerať a vyhodnocovať vaše športové aktivity alebo ich zdieľať s ďalšími portálmi ako je už spomínaná STRAVA pod.

Ako už bolo spomenuté, náramok dokáže monitorovať váš