Hodinky SMARTWATCH iGET ACTIVE A6 BLACK

Hodinky SMARTWATCH iGET ACTIVE A6 BLACK

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Hodinky SMARTWATCH iGET ACTIVE A6 BLACK

77,98 € s DPH

Skladové číslo: 08899468

Dostupnosť: Skladom
Doručíme dňa: 25.09.2019

Výrobca: iGET

Hodinky SMARTWATCH iGET ACTIVE A6 BLACK
Úplne vychytané športové hodinky iget ACTIVE A6 zmeria nielen všetky dôležité parametre vašich tréningu, ale môžete s nimi tiež počúvať hudbu alebo ovládať svoj mobilný telefón. Po spárovaní s telefónom ponúka aj možnosť prijímania a písania SMS a dokonca aj volanie. Pre outdoorových nadšencov nechýba ani funkcie ako je výškomer či barometer a všetkým aktivitám sú prispôsobené svojou nízkou hmotnosťou a odolným krytím proti prachu a striekajúcej vode IP66. Hodinky iget ACTIVE A6 budú skvelým parťákom každého, kto sa venuje, alebo sa chce venovať vytrvalostným športom. Majú totiž šesť režimov podľa typu pohybu - chôdza, beh, beh na páse, pešia turistika, cyklistika či terénny beh, pri ktorých zaznamenajú všetky dôležité parametre ako je počet krokov, urazená vzdialenosť, tep či spálené kalórie. A aby bol záznam ešte presnejšie, majú vstavaný GPS čip.

Sledujte, ako sa zlepšujete buď priamo v hodinkách v histórii športových aktivít, alebo v šikovných aplikáciách. Po každej športovej aktivite sa dáta uložia do aplikácie iget GO, z ktorej potom môžete záznamy svojich tréningov exportovať a zdieľať na portáli STRAVA alebo uložiť do Google Fit. Pre monitoring výkonu je veľkou výhodou tiež GPS čip, ktorý umožňuje ukladanie športových máp do aplikácie iget GO a ich export na portál STRAVA. A ak chcete mať istotu, že sa vám nestratí žiadny podarený výkon, môžete si založiť účet GO na cloudové úložisku, kam sa potom všetka namerané údaje uložia a zálohujú. Hodinky iget ACTIVE A6 dokážu zmerať vašu dennú dávku krokov naozaj presne. V aplikácii iget GO si totiž môžete zaznamenať svoju výšku a váhu, podľa toho sa vypočíta priemerná dĺžka kroku a z tej sa následne dopočíta urazená vzdialenosť. Po spárovaní aplikácie s hodinkami tak budete vedieť, ako si stojíte, resp. chodíte.

Majte perfektný prehľad o aktuálnom počasí, nech viete, čo si na tréning obliecť. Stačí len v aplikácii v mobilnom telefóne nastaviť miesto, kde sa nachádzate a po synchronizácii s iget ACTIVE A6 budete mať perfektný prehľad, či bude pre dnešné tréning stačiť len tričko, alebo radšej vybehnete aj s vetrovku. Hodinky iget ACTIVE A6 sú vybavené 350 mAh batériou, ktorá ich udrží v prevádzke až 7 dní pri pohotovostnom režime a až 9 hodín pri stále zapnuté GPS. A zmáknou to bez toho, aby pri tréningu na ruky nejako vadili či rušili, pretože majú hmotnosť len 60 g. Rozhranie náramku je plne v českom a slovenskom jazyku. Meranie tepovej frekvencie je dobrý spôsob, ako kontrolovať fáza tréningu a jeho rozvoj na zlepšenie sily alebo vytrvalosti. Preto majú túto funkciu aj hodinky iget ACTIVE A6. Váš tep dokážu zaznamenať a jeho údaje môžete sledovať buď priamo na hodinkách pri tréningu, alebo neskôr v mobilnej aplikácii.

Pokiaľ práve nie je k dispozícii predpoveď počasia z telefónu, príde vhod barometer, ktorým sú hodinky iget ACTIVE A6 tiež vybavené. Podľa tlaku vzduchu tak môžete samy určiť, aké bude počasie a spolu s funkciu merania okolitej teploty mať kompletný predpoveď, ako bude. Vstavaný výškomer v hodinkách iget ACTIVE A6 ocenia najmä tí, ktorí sa radi pohybujú v horách, či už na lyžiach, alebo pri turistike a lezenie. Na prehľadnom displeji ukážu vašu orientačné nadmorskú výšku, takže ľahko spoznáte, koľko výškových metrov vám na dosiahnutie vrcholu ešte zostáva. S hodinkam