Hodinky SMARTWATCH iGET ACTIVE A6 BLACK

Hodinky SMARTWATCH iGET ACTIVE A6 BLACK

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Hodinky SMARTWATCH iGET ACTIVE A6 BLACK

90,75 € s DPH

Skladové číslo: 08899468

Dostupnosť: Skladom
Doručíme dňa: 24.07.2019

Výrobca: iGET

Hodinky SMARTWATCH iGET ACTIVE A6 BLACK
Úplne vychytané športové hodinky iget ACTIVE A6 zmeria nielen všetky dôležité parametre vašich tréningu, ale môžete s nimi tiež počúvať hudbu alebo ovládať svoj mobilný telefón. Po spárovaní s telefónom ponúka aj možnosť prijímania a písania SMS a dokonca aj volanie. Pre outdoorových nadšencov nechýba ani funkcie ako je výškomer či barometer a všetkým aktivitám sú prispôsobené svojou nízkou hmotnosťou a odolným krytím proti prachu a striekajúcej vode IP66. Hodinky iget ACTIVE A6 budú skvelým parťákom každého, kto sa venuje, alebo sa chce venovať vytrvalostným športom. Majú totiž šesť režimov podľa typu pohybu - chôdza, beh, beh na páse, pešia turistika, cyklistika či terénny beh, pri ktorých zaznamenajú všetky dôležité parametre ako je počet krokov, urazená vzdialenosť, tep či spálené kalórie. A aby bol záznam ešte presnejšie, majú vstavaný GPS čip.

Sledujte, ako sa zlepšujete buď priamo v hodinkách v histórii športových aktivít, alebo v šikovných aplikáciách. Po každej športovej aktivite sa dáta uložia do aplikácie iget GO, z ktorej potom môžete záznamy svojich tréningov exportovať a zdieľať na portáli STRAVA alebo uložiť do Google Fit. Pre monitoring výkonu je veľkou výhodou tiež GPS čip, ktorý umožňuje ukladanie športových máp do aplikácie iget GO a ich export na portál STRAVA. A ak chcete mať istotu, že sa vám nestratí žiadny podarený výkon, môžete si založiť účet GO na cloudové úložisku, kam sa potom všetka namerané údaje uložia a zálohujú. Hodinky iget ACTIVE A6 dokážu zmerať vašu dennú dávku krokov naozaj presne. V aplikácii iget GO si totiž môžete zaznamenať svoju výšku a váhu, podľa toho sa vypočíta priemerná dĺžka kroku a z tej sa následne dopočíta urazená vzdialenosť. Po spárovaní aplikácie s hodinkami tak budete vedieť, ako si stojíte, resp. chodíte.

Majte perfektný prehľad o aktuálnom počasí, nech viete, čo si na tréning obliecť. Stačí len v aplikácii v mobilnom telefóne nastaviť miesto, kde sa nachádzate a po synchronizácii s iget ACTIVE A6 budete mať perfektný prehľad, či bude pre dnešné tréning stačiť len tričko, alebo radšej vybehnete aj s vetrovku. Hodinky iget ACTIVE A6 sú vybavené 350 mAh batériou, ktorá ich udrží v prevádzke až 7 dní pri pohotovostnom režime a až 9 hodín pri stále zapnuté GPS. A zmáknou to bez toho, aby pri tréningu na ruky nejako vadili či rušili, pretože majú hmotnosť len 60 g. Rozhranie náramku je plne v českom a slovenskom jazyku. Meranie tepovej frekvencie je dobrý spôsob, ako kontrolovať fáza tréningu a jeho rozvoj na zlepšenie sily alebo vytrvalosti. Preto majú túto funkciu aj hodinky iget ACTIVE A6. Váš tep dokážu zaznamenať a jeho údaje môžete sledovať buď priamo na hodinkách pri tréningu, alebo neskôr v mobilnej aplikácii.

Pokiaľ práve nie je k dispozícii predpoveď počasia z telefónu, príde vhod barometer, ktorým sú hodinky iget ACTIVE A6 tiež vybavené. Podľa tlaku vzduchu tak môžete samy určiť, aké bude počasie a spolu s funkciu merania okolitej teploty mať kompletný predpoveď, ako bude. Vstavaný výškomer v hodinkách iget ACTIVE A6 ocenia najmä tí, ktorí sa radi pohybujú v horách, či už na lyžiach, alebo pri turistike a lezenie. Na prehľadnom displeji ukážu vašu orientačné nadmorskú výšku, takže ľahko spoznáte, koľko výškových metrov vám na dosiahnutie vrcholu ešte zostáva. S hodinkami iget ACTIVE A6 môžete sledovať aj ako sa vám darí v noci pri spánku. Počas doby, čo spíte, totiž zaznamenávajú údaje o kvalite vášho spánku (hlboký spánok, ľahký spánok, alebo prebudení) a vy potom môžete v mobilnej aplikácii kuknúť, aká ste Šípková Ruženka. Ak chcete vedieť aj pri športových aktivitách, čo sa kde udeje, môžete si hodinky iget ACTIVE A6 spárovať s mobilným telefónom a všetky upozornenia z aplikácií ako je napr. Facebook, Skype alebo WhatsApp si prezerať rovno na hodinkách. A akonáhle zistíte, čo sa deje, upozornenie sa samo z hodiniek vymaže a zostane už len v telefóne.

Hodinky iget ACTIVE A6 disponujú farebným 1,3 "IPS LCD displejom s rozlíšením 240 x 240 px. Zobrazíte tak na nich aktuálny čas aj všetky namerané hodnoty jasne, čitateľne a s farebným rozlíšením, takže nemusíte uprostred športového zápalu lúštiť, aké čísílko sa na displeji zrovna zobrazuje. Aplikácia iget GO umožňuje používať hodinky iget ACTIVE A6 naozaj na plno. Pomôže vám hodinky nastaviť, ako potrebujete, ale tiež vám zobrazia všetky namerané športové aktivity, ktoré môžete jednotlivo prechádzať a vyhodnocovať. Môžete v nej zobraziť počty krokov, urazené vzdialenosti, spálené kalórie, tepovú frekvenciu i dobu spánku a všetky dáta si zálohovať na Cloud alebo zdieľať s ďalšími portálmi. Aplikácia sa tiež postará o online aktualizáciu firmvéru hodiniek, aby stále bežali, ako majú. Pomocou aplikácie môžete na hodinkách nastaviť až 5 rozdielnych upozornenie na rôzne časy. V tej chvíli vám hodinky pomocou zvuku alebo vibrácií oznámi, že daná chvíľa prišla, vy nič nezmeškáte a vďaka špeciálnemu zvuku alebo vibráciám budete hneď vedieť, o čo sa jedná. Hodinky iget ACTIVE A6 síce kľúče ešte nenájdu, ale váš mobilný telefón nájsť zvládnu. Ak niekam bezmyšlienkovite odložíte mobilný telefón a práve nie je nikto, kto by vás prozvonil, stačí stlačiť displej hodiniek a telefón sa vám vibráciami a zvonením sám ohlási.

Okrem spomínaných vychytaných funkcií pre monitoring športového výkonu majú hodinky iget ACTIVE A6 tiež upozornenie, ktoré sa vám ohlási, keď sa dlho nehýbete. Stačí dlhšie sedieť za pracovným stolom a hodinky začnú vibrovať a zvoniť vo chvíli, kedy je čas sa pretiahnuť. Ideálny pomocník, ak máte sedavé zamestnanie. Akonáhle svoje hodinky iget ACTIVE A6 spárujete so svojím mobilným telefónom, môžete s nimi začať písať SMS, a dokonca aj volať! S funkciou SMS možno textové správy prečítať a v skrátenej forme na ne tiež rovno odpovedať, a to aj bleskurýchlo vďaka niekoľkým prednastaveným automatickým odpovediam. A ak správa nestačí môžete si z hodiniek rovno zavolať. Majú totiž na bočnej strane vstavaný reproduktor aj mikrofón, takže si môžete pohodlne zavolať, aj keď máte plné ruky práce napríklad pri riadení. Okrem toho, že môžete priamo zadať telefónne číslo na číselníku, môžete mať k dispozícii aj kontakty z vášho spárovaného mobilného telefónu. Potom už len stačí zvoliť konkrétnu osobu a môžete rovno volať alebo písať SMS, aby ste boli stále na príjme.

Svoj telefón môžete s hodinkami iget ACTIVE A6 ľahko ovládať aj na diaľku. Stačí dať hodinkám hlasový povel a hodinky hneď zaúkolují telefón, ako potrebujete. Funkcia hlasového ovládania sa na spárovanom telefóne navyše zapne automaticky, takže ani nemusíte nič prepínať, stačí len dať povel, a aj keď je telefón mimo dosah ruky, urobí, čo budete chcieť. Ak si radi pri cvičení púšťate hudbu, viete, ako je otravné prerušovať cvičenie a ísť k telefónu alebo k prehrávaču prepnúť na obľúbenú pesničku. S hodinkami iget ACTIVE A6 nemusíte prerušovať nič, pretože môžete prehrávať svoju uloženú hudbu zo spárovaného telefónu. Ľahko tak upravíte hlasitosť a zastavíte alebo prepnete na obľúbenú motivačný pesničku, bez toho aby ste museli prerušiť svoje cvičiaci nasadenie. Vstavaný mikrofón na bočnej strane hodiniek umožňuje nielen volanie, ale aj nahranie vlastného zvukového záznamu a jeho uloženie. Takže ak vás práve pri behu niečo napadlo a ceruzka s papierom sú v nedohľadne, môžete si svoju myšlienku nahrať a vrátiť sa k nej neskôr.

Ak nie je práve nikto okolo, kto by vás odfotil na vrchole zdolaného kopca, príde vhod možnosť diaľkového ovládania fotoaparátu telefónu priamo z hodiniek. A konečne budú stáť vrcholové fotky za to! V hodinkách iget ACTIVE A6 si môžete nastaviť napríklad hneď niekoľko budíkov naraz. Ich nastavenie potom môžete pohodlne upravovať tak v hodinkách, tak pomocou aplikácie iget GO, takže si môžete na ráno pripraviť aj arzenál budíkov, s ktorými už nikdy nezaspíte. Ak nemáte zrovna telefón pri ruke a neviete, či je navrhovaný termín schôdzky pondelok či piatok, môžete mrknúť do hodiniek iget ACTIVE A6. Okrem všetkých vychytaných funkcií sú tiež vybavené zjednodušeným kalendárom, v ktorom môžete prehľadne zobraziť dni, mesiace i roky. A pre ešte lepší prehľad je aktuálny deň zvýraznený farebne. Aby si hodinky iget ACTIVE A6 dobre rozumeli aj s vaším telefónom, možno ich s ním spárovať pomocou bezdrôtového Bluetooth 4.0 BLE. Môžete tak vzájomne medzi nimi prenášať dáta a mať oba prístroje stále synchronizované.

Vlastnosti:

- Jazyk: CZ, SK, DE, EN, PL, HU
- Procesor: MTK2502C
- Pamäť RAM: 64 MB
- Pamäť interná: 128 MB
- Displej: 1,3 "IPS LCD
- Rozlíšenie: 240 x 240 px
- Ovládanie: Dotykové a tlačidlové
- Bluetooth 4.0: Áno
- GPS: Áno
- Farba hodiniek: Čierna
- Farba pásky: 1x čierny
- Materiál pásky: Silikón
- Batéria: 350 mAh
- Doba prevádzky: až 7 dní bežnej prevádzky a až 9 hodina na GPS
- Produktové označenie: iget ACTIVE A6
- Rozmer produktu: 265 x 46 x 14,5 mm
- Hmotnosť výrobku: 60 g
- Rozmer balenia: 133 x 58 x 130 mm
- Hmotnosť balenia: 252 g

Obsah balenia:

- 1x Hodinky iget ACTIVE A6
- 1x USB nabíjací kábel
- 1x Nabíjací dok
- 1x Užívateľský manuál v CZ / SK / DE / EN / PL / HU

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)