Optický kábel SC/APC-SC/APC SimplexOS2 (9/125) 15m

Optický kábel SC/APC-SC/APC SimplexOS2 (9/125) 15m

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Optický kábel SC/APC-SC/APC SimplexOS2 (9/125) 15m

21,05 € s DPH

Skladové číslo: O0944.15

Dostupnosť: Vypredané

Výrobca: OEM

Kábel pre Orange a Magio, Konektory: SC/APC-SC/APC, Typ kábla: Simplex, Typ vlákna: Singlemod OS2(9/125um), Dĺžka kábla: 15m, Prevedenie: štandard

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)