Telefón iGET SIMPLE D7 RED

Telefón iGET SIMPLE D7 RED

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Telefón iGET SIMPLE D7 RED

27,26 € s DPH

Skladové číslo: 08899460

Dostupnosť: Skladom , skladom: 5 ks
Doručíme dňa: 25.09.2019

Výrobca: iGET

Telefón iGET SIMPLE D7 RED


iget SIMPLE D7 Red je telefón, ktorý vďaka svojim prehľadným tlačidlám a jednoduchým ovládaním je vhodný najmä pre seniorov. Okrem dlhej výdrže batérie vyniká tiež hlasovými pripomienkami, ktoré povedia, kedy je potrebné napr. Vziať si lieky. Ponúka okrem iného možnosť pripojiť fotografiu alebo zvoliť iný vyzváňací tón u obľúbených kontaktov. Veľkým zjednodušením sú tiež notifikácia a spôsob nabíjania - telefón stačí vložiť do stojanu a je to. iget SIMPLE D7 Red je mobilný telefón, ktorý je postavený najmä na jednoduchosti. Je vybavený veľkými, prehľadnými tlačidlami a jednoduchým ovládaním pre každého. Pre lepšie nájsť telefónu je vyhotovený tiež vo výraznej červenej farbe, ktorá ho robí doslova neprehliadnuteľným.

Okrem jednoduchého ovládania umožňuje telefón pridať fotku a špeciálne vyzváňací tón až k ôsmim obľúbeným kontaktom. Fotku môžete kúpiť buď pomocou fotoaparátu telefónu, alebo nahrávaním z pamäťovej karty. Ešte lepším spôsobom, ako spoznať kto volá, je špeciálny vyzváňací tón. Ten nemusíte vyberať z prednastavených, ale možno ho na telefón nahrať. Môžete ho nahovoriť sami, alebo poprosiť svoj "kontakt" a nabudúce až bude volať, môže sa ozývať "Volá syn Petr, volá syn Peter," a hneď viete bez dlhého lúštení a hľadanie okuliarov, kto je na príjme. Veľkým pomocníkom sú aj hlasové pripomienky. Tie v určený čas v nastavenom intervale budú pravidelne pripomínať, čo je potreba. Rovnako ako u obľúbených kontaktov, aj tu môžete nahrať svoj vlastný zvuk notifikácia, takže s ohlásením napr. "Vziať lieky" hneď budete vedieť bez nutnosti čítania samotnej pripomienky.

Okrem jednoduchého spôsobu nabíjania, kedy len telefón vložíte na stojanček bez zdĺhavého hľadania drôtov, sa telefón iget SIMPLE D7 Red vám prípadne vaším blízkym sám pripomenie, že potrebuje nabiť. Ak kapacita pod 10%, každú pol hodinu vyskočí pripomienka s nutnosťou nabitia. Možno tiež nastaviť, že sa oznámenie o nízkom stave batérie odošle prostredníctvom SMS až 3 vybraným kontaktom, čo už je pomerne nepriestrelný spôsob, ako nezabudnúť telefón dobiť. SOS lokátor je nepostrádateľná funkcia telefónov pre seniorov. Jedná sa o funkciu, kedy po stlačení SOS tlačidla automaticky telefón zavolá a pošle SMS správy na predvolené kontakty. V prípade nutnosti, tak bude môcť majiteľ telefónu iget SIMPLE D7 jednoducho zavolať o pomoc. iget SIMPLE D7 obsahuje vstavanú baterku, ktorá sa ovláda bočným tlačidlom a pomôže v nečakaných situáciách.

Vlastnosti:

- Jazyk: CZ, SK a ďalšie
- Pamäť RAM: 24 MB
- Pamäť interná: 32 MB
- Displej: 2,2 "
- Rozlíšenie: 220x176 px
- DUAL SIM: Nie (1x SIM)
- Wi-Fi: Nie
- Mobilné siete: 2G: GSM 850/900/1800/1900 MHz
- Kamera: 0.3 M Pixel s diódou zadnou
- Ovládanie dotykové: Nie
- OTG: Nie
- G-Sensor: Nie
- Rozšíriteľnosť: 1x microSDHC (až 32 GB), nezdieľanou so SIM, zvlášť
- Dáta: Nie
- Bluetooth 3.0: Áno (BT: 4.0 Ne)
- FM rádio: Áno
- GPS: Nie
- GLONASS: Nie
- NFC: nie
- SOS tlačid