Reproduktor prenosný PowerCube AUDIOCUBE PORTABLE MODULAR čierna

Reproduktor prenosný PowerCube AUDIOCUBE PORTABLE MODULAR čierna

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Reproduktor prenosný PowerCube AUDIOCUBE PORTABLE MODULAR čierna

58,70 € s DPH

Skladové číslo: 08710252

Dostupnosť: Skladom , skladom: 5 ks
Doručíme dňa: 27.08.2019

Výrobca: ALLOCACOC

Reproduktor prenosný PowerCube AUDIOCUBE PORTABLE MODULAR čierna


Vychutnajte si 360 ° zvuk, za ktorý sa nemusíte hanbiť na akékoľvek párty! Kvalitné 40W stereo Bluetooth reproduktor s plnohodnotnou basovou membránou a výdržou až 12 hodín. PowerCube audioCube používa všesmerové reproduktory. Zvuk je tak šírený do celého priestoru bez zbytočného tienenia. Cieľom audioCube je dopriať všetkým rovnaký komfort pri počúvaní, bez ohľadu či ste priamo pred reproduktorom, vedľa neho alebo až za ním. Najčastejšie podceňovaným faktom prenosných reproduktorov býva kvalita výstupu spodného zvukového spektra (basov). PowerCube audioCube disponuje integrovanou basovú membránou, tak aby aj tie najhlbšie tóny mali jedinečný zvukový výstup. Celkový zvukový výstup je umocnený povrchom na ktorom reproduktor leží.

PowerCube audioCube | portable | ponúka maximálnu mobilitu. Vďaka integrovanej batérii vydrží hrať až 12 hodín na jedno nabitie. Môžete si tak dopriať kvalitný zvukový zážitok aj mimo dosahu elektrického vedenia. PowerCube AudioCube má integrovaný napájací obvod, nie je teda potrebný žiadny nadmerný adaptér na napájanie audioCube.

Pomocou okrúhleho tlačidla na ovládacom paneli ľahko spárujete audioCube so všetkými zariadeniami disponujúcimi Bluetooth. Pre pripojenie vášho audiozariadení k audioCube môžete tiež využiť štandardné audio vstup - jack 3,5 mm. PowerCube audioCUBE je vybavená tlačidlami, ktorá vám umožní ovládanie základných funkcií ako je On / Off, prehrávanie / pauza, zvýšiť / znížiť hlasitosť, predchádzajúca / nasledujúca skladba a párovanie. Všetky ovládacie prvky majú spätnú zvukovú väzbu.

Vlastnosti:

- Celkový výkon zostavy: 40 W
- Frekvencia od 40 Hz
- Frekvencia do 20 000 Hz
- Impedancia: 8 Ohm
- Citlivosť: 90 dB / mW
- Technológia Bluetooth
- Výstupy: 3,5 mm Jack
- Šírka reproduktora: 111 mm
- Výška reproduktora: 111 mm
- Hĺbka reproduktora: 111 mm
- Kapacita batérie: 1 400 mAh
- Doba prehrávania: 12 h

Obsah balenia:

- Reproduktor
- Napájací kábel
- Audio kábel
- Manuál

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)