GPS navigácia NAVITEL E500 MAGNETIC

GPS navigácia NAVITEL E500 MAGNETIC

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

GPS navigácia NAVITEL E500 MAGNETIC

66,68 € s DPH

Skladové číslo: 06420292

Dostupnosť: Skladom
Doručíme dňa: 21.08.2019

Výrobca: NAVITEL

GPS navigácia NAVITEL E500 MAGNETIC


NAVITEL E500 MAGNETIC je moderný automobilová GPS navigácia s magnetickým držiakom a veľkým výberom predinštalovaných máp. Navigačné zariadenie má jasný 5-palcový TFT-displej. Procesor s frekvenciou 800 MHz zabezpečuje rýchlu a stabilnú prácu s navigačným softvérom a vďaka architektúre Cortex-A7 je znížená spotreba energie. Vnútorná pamäť zariadenia je 8 GB. Hlavná výhoda modelu NAVITEL E500 MAGNETIC je revolučný magnetický držiak s nepretržitým napájaním. Držiak sa prísavkou pripevní na čelné sklo automobilu a prostredníctvom adaptéra do zapaľovania je zariadenie napájané. Všetko je samozrejme súčasťou balenia. Magnetické prvky na navigáciu a držiaku sa používajú pre jednoduchú a rýchlu inštaláciu zariadení NAVITEL E500 MAGNETIC v automobile. Stačí zariadenie a držiak priložiť k sebe a navigácia je pevne fixovaná. Následne sa navigácia NAVITEL E500 MAGNETIC automaticky zapne a spustí navigačný softvér. Silné magnetické spojenie drží zariadenie bezpečne aj pri jazde. Navigácia sa automaticky vypne po 15 sekundách po vybratí z držiaka. Inštalácia a vybratie zariadenia NAVITEL E500 MAGNETIC zaberie len niekoľko málo sekúnd.

Balíček predinštalovaných máp v zariadení NAVITEL E500 MAGNETIC obsahuje 43 európskych krajín, Bielorusko, Kazachstan, Rusko a Ukrajinu. Ďalšie mapy možno zakúpiť a nainštalovať pomocou bezplatného programu Aktualizačný centrum Navitel Navigator. Zariadenie NAVITEL E500 MAGNETIC používa pre ukladanie ďalších máp a mediálnych súborov microSDkarty s veľkosťou až 32 GB. Všetci používatelia zariadení NAVITEL E500 MAGNETIC majú doživotná aktualizácia máp zdarma.

Mapy všetkých štátov obsahujú obytnú a priemyselnú infraštruktúru miest a obcí, adresné informácie, čísla popisná, podrobnú cestnú sieť vrátane všetkých ulíc a ciest aj s ohľadom na dopravnú situáciu, mimoúrovňové križovatky, kruhové objazdy a ďalšie dôležité informácie. K dispozícii je obsiahla databáza bodov záujmu POI (čerpacie stanice, bankomaty, reštaurácie apod.) A databázy SPEEDCAM, upozorňujúci vodiča na radary, dopravné kamery a spomaľovacie prahy. Nechýba možnosť výberu z alternatívnych trás či asistent jazdných pruhov. Predinštalované mapy: Albánsko, Andorra, Belgicko, Bielorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Čierna Hora, Česká republika, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Gibraltár, Chorvátsko, Island, Taliansko, Kazachstan, Cyprus, Lichtenštajnsko, Litva, Lotyšsko, Luxembursko , Maďarsko, Macedónsko, Malta, Moldavsko, Monako, Nemecko, Holandsko, Nórsko, ostrov Man, Poľsko, Portugalsko, Rakúsko, Rumunsko, Rusko, Grécko, San Maríno, Slovensko, Slovinsko, Španielsko, Spojené kráľovstvo, Srbsko, Švédsko, Švajčiarsko, Ukrajina, Vatikán.

Vlastnosti:

- Možnosť inštalácie ďalších máp: áno
- Časový výpočet trasy: áno
- Hlasové pokyny: áno
- Typ displeja: TFT
- Veľkosť displeja: 5 "
- Rozlíšenie: 800x480
- Dotykový displej: áno
- Podsvietený displej: áno
- Operačný systém: Windows CE 6.0
- CPU: mstar MSB 2521
- Frekvencia CPU: 800 MHz
- RAM: 128 MB, DDR3
- Vnútorná úložisko: 8 GB
- Typ batérie: Li-pol
- Kapacita batérie: 1200 mAh
- Napájané priamo z držiaka: áno
- Automatický štart: po pripojení k držiaku
- Rozhranie: USB 2.0
- Vstup pre microSDkarta: áno - až 32 GB
- AUX: 3.5 mm mini-JACK
- Reproduktor: áno
- Držiak: prísavkový (čelné sklo / držiak), magnetický (držiak / zariadenia)
- Farba: čierna
- Rozmery: 138 x 85 x 17 mm
- Rozmery: 177 g
- Anténa: vnútorná

Obsah balenia:

- Osobné navigačné zariadenie NAVITEL E500 MAGNETIC
- Držiak do auta (na čelné sklo)
- Adaptér do auta 12/24 V
- Mini-USB kábel
- Ochranné puzdro
- Stylus
- Užívateľská príručka
- Záručný list

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)