GPS navigácia NAVITEL E500

GPS navigácia NAVITEL E500

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

GPS navigácia NAVITEL E500

67,09 € s DPH

Skladové číslo: 06420172

Dostupnosť: Skladom , skladom: 5 ks
Doručíme dňa: 22.07.2019

Výrobca: NAVITEL

GPS navigácia NAVITEL E500


Na aktualizáciu a vylepšovanie mapových podkladov pracujú denne na celom svete kartografické tímy, preto vám môžeme ponúknuť detailný pokrytie od Portugalska cez celú Európu až po východoruskej Kamčatku. Štyrikrát ročne si môžete bezplatne stiahnuť najnovšiu mapy podľa návodu v užívateľskej príručke. Nie je potrebné pravidelne aktualizovať všetko, rozsah a čas aktualizácie je len na vás. To všetko bez nutnosti registrácie a zadávanie akýchkoľvek kontaktných údajov. Ako aplikácie tak aj hlasové povely sú kompletne lokalizované do češtiny. Všetko je intuitívne a pochopiteľné aj v prípade, že navigáciu držíte v ruke prvýkrát. Detailné pokrytie 47 krajín - Albánsko, Andorra, Rakúsko, Bielorusko, Belgicko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Čierna Hora, Česká republika, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Gibraltár, Chorvátsko, Island, Taliansko, Kazachstan, Cyprus, Lichtenštajnsko, Litva , Lotyšsko, Luxembursko, Maďarsko, Macedónsko, Malta, Moldavsko, Monako, Holandsko, Nemecko, Nórsko, Ostrov Man, Poľsko, Portugalsko, Rumunsko, Rusko, Grécko, San Maríno, Srbsko, Slovensko, Slovinsko, Španielsko, Švédsko, Švajčiarsko, Ukrajina , Vatikán, Veľká Británia.

Vlastnosti:

- Uhlopriečka 5 "(12,7 cm)
- Doživotná aktualizácia 4 - krát ročne
- Milióny bodov záujmu - čerpacie stanice, parkoviská, obchody, reštaurácie, ubytovanie, banky, bankomaty, radary a pod.
- Šírka: 13,2 cm
- Výška: 8,8 cm
- Hĺbka: 1,2 cm

Obsah balenia:

- NAVITEL E500
- Držiak do auta so stylusom
- Nabíjačka do auta
- Kábel USB (pre aktualizácie)
- Užívateľská príručka v angličtine, češtine, estónčine, francúzštine, nemčine, litovčine, Lotyština, slovenčine, poľštine, ruštine

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)