Kamera do auta Full HD NAVITEL R600

Kamera do auta Full HD NAVITEL R600

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Kamera do auta Full HD NAVITEL R600

66,40 € s DPH

Skladové číslo: 08810572

Dostupnosť: Skladom
Doručíme dňa: 20.09.2019

Výrobca: NAVITEL

Kamera do auta Full HD NAVITEL R600

V dnešnej uponáhľanej dobe sú cesty veľmi nebezpečné. Bezohľadní vodiči, nervózny chodci a cyklisti Vám budú jazdu vždy komplikovať. Preto ak trávite veľa času cestovaním v automobile, je lepšie si celú svoju jazdu natáčať a dokumentovať. To môžete práve vďaka 2 palcové záznamové kamere do auta NAVITEL R600! Vďaka reálnemu FULL HD rozlíšenie 1920 x 1080 pixelov a výkonnému čipsetu (NOVATEK) získate dokonale ostrý obraz, z ktorého je možné bez problému vyčítať ŠPZ vozidiel. Kamera disponuje širokouhlým objektívom s uhlom záberu 170 ° - budete tak mať absolútny prehľad o situácii pred Vaším vozidlom aj o vozidlách idúcich v protismere. Plynulosť záznamu zaisťuje frekvencia snímania 30 fps, ostrosť a detaily záznamu zachováva kompresná technológia H.264. Kamera je vybavená G-senzorom, ktorý zaznamenáva a chráni záznamy v prípade náhleho zrýchlenia, brzdenia či nárazu. Vaša inkriminované zábery z nehôd sú uzamknuté, nebudú premazanie a Vy tak budete mať istotu, že práve o tieto zábery neprídete.

Už sa nemusíte starať o voľné miesto na Vašej pamäťovej karte! Po jej zaplnení začne zariadenie automaticky prepisovať najstaršie záznamy tými novými, ale nemusíte sa báť - uzamknutej záznamy sa nepřemažou. Záznamy sa ukladajú vo formáte MOV a vďaka maximálnej podporovanej kapacite microSD karty až do 256 GB, môžete na kartu uložiť naozaj veľké množstvo záznamov. Kamera NAVITEL R600 nahráva kvalitné záznamy aj pri zníženom osvetlení v nočnom režime, a to aj vtedy, ak je jediný osvetlením svetlomet automobilu. Funkcia automatický štart zabezpečuje zapnutie kamery a automatický začiatok nahrávania záznamov pri naštartovaní vozidla. Nemusíte sa o kameru starať a zakaždým ju aktívne zapínať.

V prípade, že je vozidlo zaparkované a kamera detekuje otras, začne automaticky nahrávať záznam, ktorý sa uzamkne. Budete tak mať svoje vozidlo pod kontrolou aj v čase, keď v ňom nie ste. S kamerou NAVITEL R600 môžete zaobstarať aj obrazový materiál z nehody. Stačí ju len vybrať z držiaka a nafotiť potrebné zábery. Digitálne snímky sú v rozlíšení 12 Mpx a uložené na microSD kartu vo formáte JPEG.

Menu zariadenia i užívateľská príručka je okrem iných jazykov lokalizovaná do češtiny, teda nebude pre užívateľov problém akéhokoľvek nastavenia, ktoré je však veľmi jednoduché a intuitívne. Samotná inštalácia do vozidla je tiež veľmi jednoduchá vďaka samolepiacemu držiaku na čelné sklo, ktorý môžete pohodlne nechávať vo vozidle a vďaka dostatočne dlhej nabíjačke do auta s možnosťou napájania 12/24 V pre použitie ako v osobných, tak nákladných automobiloch. Kamera NAVITEL R600 nadchne nielen svojimi vlastnosťami, ale aj svojim nadčasovým dizajnom. Vďaka malým rozmerom Vám nebude kamera prekážať vo výhľade z vozidla, ani nebude toľko nápadná pre potencionálnych zlodejov.

Vlastnosti:

- Nenápadná záznamová kamera s 2 palcovým displejom
- Dokonale ostrý obraz vďaka reálnemu FULL HD rozlíšenie a výkonnému čipsetu (NOVATEK)
- Plynulosť záznamu zaisťuje frekvencia snímania 30 snímok za sekundu
- Širokouhlý objektív s uhlom záberu 170 °
- Jedna z najlepších kompresných technológií H.264
- Záznam zvuku vo vysokej kvalite
- CZ / SK menu aj manuál
- Nahrávanie v slučke - žiadne časové medzery medzi jednotlivými videami, prepisovanie najstarších záznamov
- G-senzor - zaznamenáva a chráni zábery v prípade náhleho zrýchlenia, brzdenia či nárazu
- Nočný režim - kvalitný záznam aj pri zníženom osvetlení
- Parkovacie režim - v prípade detekcie otrasu automatické nahrávanie
- Automatický štart - po naštartovaní funkcia automatického zapnutia a nahrávanie
- Aktuálny dátum a čas na každom videu a snímky
- Možnosť robiť obrazový materiál
- CPU: NOVATEK NT96650
- Displej: 2 "TN
- Rozlíšenie videa: Full HD (1920 × 1080 px / 30 fps)
- Rozlíšenie snímky: 12 Mpx
- Uhol záberu: 170 °
- Podporované formáty: JPEG, MOV, H.264
- Rozhranie: micro SD / HC / XC (až 256 GB), mini USB 2.0

Obsah balenia:

- NAVITEL DVR R600
- Držiak do auta samolepiace
- Adaptér do auta 12/24 V (dĺžka kábla 3,2 m)
- Kábel USB
- Čistiaci obrúsok z mikrovlákna
- Užívateľská príručka
- Záručný list

Nový komentár