Kamera do auta Full HD NAVITEL R800

Kamera do auta Full HD NAVITEL R800

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Kamera do auta Full HD NAVITEL R800

70,17 € s DPH

Skladové číslo: 08810573

Dostupnosť: Skladom , skladom: 5 ks
Doručíme dňa: 25.09.2019

Výrobca: NAVITEL

Kamera do auta Full HD NAVITEL R800

Záznamová kamera do auta so štýlovým kovovým telom, dodávaná s 2 rôznymi držiakmi. Vybavená je širokým uhlom záberu 170 ° a nahráva vo FullHD kvalite. Záznamové kamera využíva jeden z najlepších kompresných formátov videa H.264, ktorý umožňuje ukladať vysoko kvalitné videozáznamy na čo najmenej úložného priestoru. Záznamy aj snímky sú ukladané na SD kartu o možnej kapacite až 256 GB. Disponuje funkciou automatického štartu pri naštartovaní motora, nočným a parkovacím režimom. Vybavená je G-senzorom, ktorý zachytí a bezpečne uloží kritické záznamy z nehôd tak, aby ste o ne neprišli. Má 4-palcový displej a citlivý mikrofón pre vysoko kvalitný záznam zvuku.

V dnešnej uponáhľanej dobe sú cesty veľmi nebezpečné. Bezohľadní vodiči, nervózny chodci a cyklisti Vám budú jazdu vždy komplikovať. Preto ak trávite veľa času cestovaním v automobile, je lepšie si celú svoju jazdu natáčať a dokumentovať. To môžete práve vďaka záznamové kamere do auta NAVITEL R800! Vďaka reálnemu FULL HD rozlíšenie 1920 x 1080 pixelov a výkonnému čipsetu (NOVATEK) získate dokonale ostrý obraz, z ktorého je možné bez problému vyčítať ŠPZ vozidiel. Kamera disponuje širokouhlým objektívom s uhlom záberu 170 ° - budete tak mať absolútny prehľad o situácii pred Vaším vozidlom aj o vozidlách idúcich v protismere. Plynulosť záznamu zaisťuje frekvencia snímania 30 fps, ostrosť a detaily záznamu zachováva kompresná technológia H.264.

Kamera je vybavená G-senzorom, ktorý zaznamenáva a chráni záznamy v prípade náhleho zrýchlenia, brzdenia či nárazu. Vaša inkriminované zábery z nehôd sú uzamknuté, nebudú premazanie a Vy tak budete mať istotu, že práve o tieto zábery neprídete. Už sa nemusíte starať o voľné miesto na Vašej pamäťovej karte! Po jej zaplnení začne zariadenie automaticky prepisovať najstaršie záznamy tými novými, ale nemusíte sa báť - uzamknutej záznamy sa nepřemažou. Záznamy sa ukladajú vo formáte MOV a vďaka maximálnej podporovanej kapacite microSD karty až do 256 GB, môžete na kartu uložiť naozaj veľké množstvo záznamov. Kamera NAVITEL R800 nahráva kvalitné záznamy aj pri zníženom osvetlení v nočnom režime, a to aj vtedy, ak je jediný osvetlením svetlomet automobilu.

Vlastnosti:

- Uhol záberu: 170 °
- CPU: NOVATEK NT96650
- MicroSD karta: až 256 GB
- G-senzor
- Automatický štart
- Parkovacie režim
- Formát videa: MOV
- Kompresia videa: H.264
- Rozlíšenie videa: 1920? 1080 FullHD
- Frekvencia snímky: 30 fps
- Formát snímky: JPG
- Rozlíšenie snímky: 12 Mpx
- Typ displeja: IPS
- Veľkosť displeja: 4 "
- Rozlíšenie displeja: 800x480

Obsah balenia:

- NAVITEL DVR R800
- Držiak do auta prísavkový
- Držiak do auta samolepiace
- Nabíjačka do auta NAVITEL (dĺžka kábla 3,2 m)
- Kábel USB
- Čistiaci obrúsok z mikrovlákna
- Užívateľská príručka
- Záručný list