Okuliare 3D pre virtuálnu realitu iGET VIRTUAL R2

Okuliare 3D pre virtuálnu realitu iGET VIRTUAL R2

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Okuliare 3D pre virtuálnu realitu iGET VIRTUAL R2

19,71 € s DPH

Skladové číslo: 08859026

Dostupnosť: Skladom , skladom: 5 ks

Výrobca: iGET

Okuliare 3D pre virtuálnu realitu iGET VIRTUAL R2


Okuliare iget VIRTUAL R2 kombinujú v sebe vlastnosti ako je elegantný dizajn, jednoduché intuitívne ovládanie a v neposlednom rade aj veľmi výhodnú cenu. Sú kompatibilné s veľkou časti dnes predávaných mobilných telefónov, nezávisle od operačného systému. Jedná sa o pasívne zariadenie, ktoré nepotrebuje žiadne napájanie. Kvalita a vierohodnosť virtuálnej reality je plne závislá na parametroch vášho smartphonu. Okuliare tak technologicky nezastarávají a je možné ich použiť s celou radou chytrých mobilných telefónov. Vďaka ergonomickému tvaru, nízkej hmotnosti a mäkkému polstrovanie je nosenie okuliarov veľmi pohodlné. Okuliare sú vybavené elastickými popruhmi s troch-bodovým uchytením, ktoré si môže užívateľ ľubovoľne prispôsobiť podľa vlastných potrieb. Vetracie otvory po stranách okuliarov umožňujú odvetrávanie, čím sa eliminuje kumulácie tepla, ktoré produkuje mobilný telefón. Cez vetracie otvory je možné pripojiť externé slúchadlá a už vám nič nebráni venovať sa naplno zábave alebo len tak relaxovať.

iget VIRTUAL R2 prostredníctvom sústavy šošoviek spracovávajú dva oddelené obrazy a vytvára obraz priestorový. Pomôcť ovládacích prvkov na vrchnej strane okuliarov je možné doladiť zaostrenie obrazu a nastaviť rozostup šošoviek podľa vašich potrieb. Okuliare iget VIRTUAL R2 ponúkajú nespočetné možnosti vyžitia sa v 3D svete. Virtuálna realita a rozvíjanie jej uplatnenie v každodennom živote sú v posledných rokoch v centre záujmu počítačových vývojárov na celom svete. Sledovaní videí a filmov je možné realizovať na všetkých telefónoch s displejom s rozmermi 4,5- 5,7 palcov (maximálne rozmery telefónu 152 x 80 mm).

Magnetické indukčné tlačidlo umožnuje interaktívny pohyb vo virtuálnom prostredí. Funkčnosť indukčného tlačidla je podmienená nižšie uvedenými senzormi a je nezávislá na konkrétnom operačnom systéme. Možnosti využitia okuliarov iget VIRTUAL R2 sú výlučne závislé od parametra vášho chytrého mobilného telefónu. Pre plnohodnotné využitie je potrebné, aby bol telefón vybavený senzormi ako: senzor zrýchlenie, gyroskopický senzor a magnetický senzor. Diaľkový ovládač posúva možnosti využitia okuliarov na vyššiu úroveň. Ovládač používa univerzálne bluetooth rozhranie pre komunikáciu s vybraným zariadením. Oceníte ho predovšetkým akčných hier a aplikácií. Najväčšou prednosťou ovládača je jeho univerzálnosť, možnosť použitia pre Android, iOS aj PC systémy. Použitie ovládača nie je nijako limitované, resp. miera využitia je závislá od samotnej aplikácie pre, ktorú je používaný. Ovládač je možné tiež použiť ako o diaľkový ovládač k počítaču a napr. Pohodlne sledovať filmy alebo prehrávať hudbu v pohodlí vášho domova.

Okuliare iget VIRTUAL R2 sú bránou do nového sveta virtuálnej reality. Nasadením okuliarov popustíte uzdu svojej fantázie a prenesiete sa do nového priestoru, kde môžete:

- Prehliadať a skúmať virtuálny svet,
- Prehliadať 3D videá a sledovať 3D filmy
- Hrať 3D hry

Vlastnosti:

- Kvalitné optická sústava okuliarov
- Univerzálny diaľkový bluetooth ovládač
- Komfortné polstrovanie pre pohodlný pobyt v 3D svete
- Technológia brániace prehrievaniu
- Kompatibilita okuliarov so širokým spektrom mobilných telefónov
- Magnetické indukčné tlačidlo pre hranie hier a pod.
- Možnosť priebežného dobíjania telefónu pri používaní okuliarov
- Možnosť použitia slúchadiel pre lepší zážitok s 3D

Obsah balenia:

- 1x Okuliare iget VIRTUAL R2 pre virtuálnu realitu
- 1x Bluetooth diaľkový ovládač
- 9x Penové podložky pre zabezpečenie telefónu v okuliaroch
- 1x Čistiaca utierka
- 1x Užívateľský manuál (CZ / SK / PL / HU / EN)

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie