Náramok fitness UMAX U-Band 107 PLUS HR čierny

Náramok fitness UMAX U-Band 107 PLUS HR čierny

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Náramok fitness UMAX U-Band 107 PLUS HR čierny

31,36 € s DPH

Skladové číslo: 08858944

Dostupnosť: Skladom , skladom: 5 ks
Doručíme dňa: 21.08.2019

Výrobca: UMAX

Náramok fitness UMAX U-Band 107 PLUS HR čierny


U-Band 107 Plus HR meria v malých intervaloch 24 hodín denne tepovú frekvenciu vďaka fotoelektrickému senzoru v kombinácii s prepracovaným a presný algoritmom a poskytuje tak presné údaje o kontinuálne tepovej frekvencii, aby ste mali informácie o rozsahu tepovej frekvencie počas dňa a počas cvičenia. Kdekoľvek ste, vstavaný snímač zaznamenáva kroky, vzdialenosť, čas činnosti a spálené kalórie. Ak nastavíte funkciu upozornenia na dlhú reláciu, náramok vás včas upozorní na vibrácie. Náramok tiež ponúka časovo obmedzené špecifické aktivity, ako sú cvičenie, beh, badminton, basketbal a ďalšie. Zapnutím tejto funkcie sa začne odpočítavať čas. Po dokončení môžete túto aktivitu sledovať v aplikácii telefónu. Mobilná aplikácia ponúka možnosť sledovať športovú aktivitu vrátane dát s GPS na telefóne vrátane mapy s trasou pri aktivite. Náramok ponúka počas cvičenia podporu dýchania a relaxácie. Na displeji sa zobrazuje fáza inšpirácie a výdychu podľa tepovej frekvencie.

Náramok zobrazuje aktuálne počasie a predpoveď na dva dni. U-Band 107 Plus HR automaticky rozpozná váš stav spánku, vrátane stupňa spánku a času, po ktorý ste boli hore. Po synchronizáciu dát s mobilnou aplikáciou môže užívateľ skontrolovať on-line graf ukazujúci trend spánku, a nastaviť tichý alarm, ktorý vás ticho prebudí do nového dňa. Pri prichádzajúcom hovore začne U-Band 107 Plus HR ticho vibrovať a zobrazí meno volajúceho alebo číslo volajúceho, pokiaľ je telefón v dosahu náramku (do 10 metrov). Nebudete chýbať dôležitý hovor. Užívateľ môže ovládať chytrý telefón pre zhotovené fotky stlačením tlačidla na náramku alebo otočením zápästia.

Keď prekročíte určitú vzdialenosť medzi telefónom a náramkom, náramok začne vibrovať. Náramok ponúka funkciu vyhľadávania telefónu. Jednoducho prejdite na príslušný režim a kliknite na displej náramku. Telefón zvoní alebo vibruje, takže ho môžete ľahko nájsť. Aplikácia synchronizácie dát s náramkom je veľmi dobre usporiadaná a ľahko ovládateľná. Ponúka všetky správy o činnosti počas dní, týždňov a mesiacov. Používateľ môže nastaviť denný počet krokov a spať, nastaviť čas nečinnosti náramku na upozornenie na vibrácie. Je tiež užitočné nastaviť alarmy pre konkrétnu hodinu. K dispozícii je tiež funkcia automatického aktualizovania firmvéru náramku. Aplikácia je kompatibilná so službou Google-Fit (HealthKit) na zdieľanie údajov o činnosti. Každá snímka z aplikácie môže byť jednoducho zdieľaná mnohými sociálnymi sieťami alebo odoslaná e-mailom na akúkoľvek adresu.

Vlastnosti:

- Farba: čierna
- Chip: Nordic
- Senzor srdcovej frekvencie: Silikónové laboratóriá
- Snímač pohybu: Kionix
- Vibrácie: Áno
- Displej: 0,96 "OLED
- Ovládanie: pohyb, dotyk, tlačidlo
- Bluetooth 4.0 + EDR
- Rozsah Bluetooth: 6-10 m
- Rozmery: 240 x 16 x 11 mm
- Hmotnosť: 22 g
- Batéria: 65mAh
- Pohotovostný režim: 5-10 dní
- Prevádzková teplota: -10 až 45 ° C
- Doba nabíjania: 60-120 minút
- Port nabíjačky: port USB na module
- Ukladanie údajov: 7 dní
- Odolnosť proti vode: IPX65 (nie je vhodný na plávanie a potápanie)
- Použitie: VeryfitPro
- Operačný systém pre aplikáciu: iOS 7.0 a novší, Android 4.4 a novší (Bluetooth 4.0 a vyšší)

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)