Filtrácia piesková MARIMEX PROSTAR 2

Filtrácia piesková MARIMEX PROSTAR 2

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Filtrácia piesková MARIMEX PROSTAR 2

102,14 € s DPH

Skladové číslo: 08858581

Dostupnosť: Skladom , skladom: 5 ks
Doručíme dňa: 27.06.2019

Výrobca: MARIMEX

Filtrácia piesková MARIMEX PROSTAR 2


Piesková filtrácia ProStar 2 sa vo svojom princípe inšpirovala prírodou - tu sa tiež dažďová voda mení v krištáľovo čistú pramenitú vodu vďaka filtrácii v priepustných vrstvách horniny. V pieskovej filtrácii voda prechádza cez kremičitý piesok, kde sa zachytávajú aj jemné nečistoty a do bazéna sa vracia len čistá, filtrovaná voda. Dôležité je preto často filtračný piesok preplachovať, aby sa nečistoty v piesku neosazovaly. Odporúčame preplach filtrácie minimálne raz týždenne.

Filtračný systém pieskovej filtrácie ProStar 2 sa skladá z filtračnej nádoby, do ktorej sa vojde 8,5 kg filtračného piesku. Nádoba je vyrobená z vysoko kvalitného polypropylénu (PP). Je bez švov, odoláva korózii a bežne dostupným chemikáliám používaných v bazénoch. Filtrácia je vybavená odvodňovacím ventilom, tlakomerom, vstavanými komponenty filtračnej nádoby vrátane ľahko ovládateľného 6-ti cestného ventilu (ktorý je zabudovaný do veka filtračnej nádoby), motorom čerpadlá s príkonom 90W, plastovou základňou pre montáž v mieste inštalácie. Systém je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov pri prísnom dodržiavaní technických noriem a prechádza výstupnou kontrolou.

Do roku 2016 bola filtrácia predávaná pod názov BlackStar 2, v čiernej farbe tela filtrácie. Náhradné diely na ProStar 2 sú teda rovnaké ako na BlackStar 2.

Obsah balenia:

- Piesková filtrácia
- Návod
- Hadica (2x 1,5 m.)
- Priechody stenou bazéna
- Svorky na upevnenie hadíc

Vlastnosti:

- Prietok vody: 2 m3 / hod.
- Hmotnosť pieskovej náplne: 8,5 kg
- Príkon filtrácie: 85 W
- Pre bazény do: 6 m3
- Pre hadice s priemerom: 32 a 38 mm
- Farba filtrácie: Modrá
- Rozmery a hmotnosť balenia: 1. balík 36 x 53 x 36 cm
- Hmotnosť: 7,5 kg

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)