Klimatizace ORAVA ACC-20 mobilní

Klimatizace ORAVA ACC-20 mobilní

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Klimatizace ORAVA ACC-20 mobilní

262,39 € s DPH

Skladové číslo: 08858342

Dostupnosť: Skladom , skladom: 5 ks
Doručíme dňa: 28.08.2019

Výrobca: ORAVA

Klimatizace ORAVA ACC-20 mobilní


Mobilná klimatizácia vhodná na okamžité použitie bez náročnej inštalácie

V horúcich letných dňoch sa v súčasnosti tešia obľube mobilné klimatizácie, ktoré odvádzajú teplo z vnútorných do vonkajších priestorov. ACC-20 je účinná mobilná klimatizačná jednotka, ktorá výhodne a elegantne zlepšuje klímu stredne veľkých priestorov. Ide o inteligentnú kombináciu ventilátora a klimatizácie, ktorá vysiela do miestnosti prúd studeného vzduchu. Chladenie dúchadlom sa dosiahne integrovaným výparníkom.

Výhodou tohto malého, užitočného prístroja je predovšetkým jeho jednoduchá manipulácia a možnosť okamžitého použitia takmer kdekoľvek. Je ideálnym riešením najmä do priestorov neumožňujúcich stavebné úpravy. Má nastaviteľné 3 režimy prevádzky, ktorými umožňuje chladenie, sušenie, či čistenie okolitého vzduchu. K dispozícií sú rôzne funkcie ako 24-hodinový časovač automatického zapnutia/vypnutia a nočný režím SLEEP s tichou prevádzkou, ktorý určite oceníte. Prehľadné ovládanie pomocou ovládacieho panela s kontrolkami a LED displejom je doplnené taktiež o možnosť ovládania dodávaným diaľkovým ovládaním.

Manipuláciu uľahčujú 4 kolieska, integrovaná rukoväť a ručne nastaviteľný sklon horizontálnych a vertikálnych lamiel. Odvod teplého vzduchu zabezpečuje flexibilná hadica s variabilnou dĺžkou. ACC-20 disponuje tiež okennou tesniacou doskou pre pripojenie hadice teplého vyfukovaného vzduchu do posuvných okien a uzatvárateľným výtokom pre skondenzovanú vodu. Rozsah nastavenia teploty je od 17 do 30 °C. Mobilná klimatizácia patrí do energetickej triedy A.

Technické údaje:

Príkon: 808 W
Napajánie: 230 V~ 50 Hz
Rozmery: 300 x 352 x 756 mm
Hmotnosť: 21,5 kg
Rozsah teplôt: 10 - 30 °C
Hlučnosť: 56 dB (A)
Maximálny prietok vzduchu: 350 m³/hod.
Výkon chladenia: 2,05 kW (7 000 Btu/h)
Typ a náplň chladiaceho média: R410A/395 g
Optimálna plocha miestnosti: 10 - 15 m²

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)