Ďalekohľad binokulárne BRESSER HUNTER 8x21

Ďalekohľad binokulárne BRESSER HUNTER 8x21

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Ďalekohľad binokulárne BRESSER HUNTER 8x21

21,55 € s DPH

Skladové číslo: 06650718

Dostupnosť: Skladom , skladom: 5 ks
Doručíme dňa: 23.08.2019

Výrobca: BRESSER

Ďalekohľad binokulárne BRESSER HUNTER 8x21

Čo môže byť praktickejšie k sledovanie rôznych udalostí - od umeleckých predstavení po futbalové zápasy - ako pohodlný vreckový trieder? Skúste zvážiť model Bresser Hunter 8x21, ktorý v sebe kombinuje kompaktnú veľkosť tela s výbornými optickými vlastnosťami.

Tento binokulárny ďalekohľad je vynikajúcim príkladom vreckového modelu sa strechovými hranoly. Vytváraný obraz nie je len jasný a čistý, ale eliminuje všetky skreslenie, napríklad oslnenia. O to sa postará vysoko kvalitné sklo BK-7 so špeciálnou antireflexnou úpravou všetkých optických povrchov. Minimálna vzdialenosť zaostrenia je 5 metrov od pozorovateľa. Trieder má centrálne zaostrovanie. Optimálne výsledky pozorovaní dosiahnete s týmto binokulárnom ďalekohľadom za dostatočného denného svetla.

Interpupilární vzdialenosť ľahko nastavíte posutím centrálnej časti trieder bližšie k sebe alebo ďalej od seba. Užívateľský komfort ďalej zvyšuje mechanizmus dioptrickej korekcie. Telo je vyrobené z plastu s gumenými vložkami a gumenými očnicami - binokulárne ďalekohľad garantuje pohodlný a spoľahlivý úchop.

Vlastnosti:

- Zväčšenie: 8x
- Priemer objektívov: 21 mm

Obsah balenia:

- Binokulárne ďalekohľad Bresser Hunter 8x21
- Puzdro
- Popruh na prenášanie
- Čistiaca utierka
- Návod na použitie a záručný list

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)