Ďalekohľad binokulárne BRESSER HUNTER 7x50

Ďalekohľad binokulárne BRESSER HUNTER 7x50

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Ďalekohľad binokulárne BRESSER HUNTER 7x50

43,08 € s DPH

Skladové číslo: 06650717

Dostupnosť: Skladom , skladom: 5 ks

Výrobca: BRESSER

Ďalekohľad binokulárne BRESSER HUNTER 7x50


Binokulárne ďalekohľad Bresser Hunter 7x50 je vybavený šošovkami s veľkou apertúrou, vďaka ktorým je tento model ideálny na pozorovanie za jasného denného svetla aj za súmraku. Ale aj keď dôjde na použitie tohto trieder v hmle či za oblačného počasia, budete plne spokojní s jasom a kvalitou obrazu. Vďaka týmto vlastnostiam šošoviek je napokon tento binokulárne ďalekohľad tak obľúbený medzi turistami, poľovníci, rybári a všetkými milovníkmi outdoorových aktivít.

Napriek relatívne malým rozmerom vytvára tento binokulárne ďalekohľad skutočne ostrý a kontrastný obraz pozorovaného objektu - to všetko vďaka jeho prepracovanému optickému dizajnu s Porro hranoly. Špičková optika zo skla ?? - 7 zaisťuje správnu farebnosť a eliminuje skreslenie a oslnenia. Trieder má pomerne malú minimálnu vzdialenosť zaostrenia 5 metrov. Ďalekohľad je veľmi ergonomický - tento ľahký model s gumenými vložkami je v ruke naozaj príjemný. Užívateľský komfort ďalej zvyšujú gumové očnice.

U okulárov možno ľahko nastaviť interpupilární vzdialenosť a vhodné dioptrie. Trieder má centrálne zaostrovanie. Binokulárne ďalekohľad Bresser Hunter 7x50 umožňuje inštaláciu na statív pomocou špeciálneho adaptéra (nie je súčasťou sady). Táto možnosť je veľmi praktická k dlhšiemu pozorovanie.

Vlastnosti:

- Zväčšenie: 7x
- Priemer objektívov: 50 mm

Obsah balenia:

- Binokulárne ďalekohľad Bresser Hunter 7x50
- Protiprachové krytky šošovky a okuláre
- Remienok na krk
- Puzdro
- Návod na použitie a záručný list

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie