Ďalekohľad binokulárne BRESSER HUNTER 16x50

Ďalekohľad binokulárne BRESSER HUNTER 16x50

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Ďalekohľad binokulárne BRESSER HUNTER 16x50

50,99 € s DPH

Skladové číslo: 06650716

Dostupnosť: Skladom , skladom: 5 ks
Doručíme dňa: 30.04.2019

Výrobca: BRESSER

Ďalekohľad binokulárne BRESSER HUNTER 16x50


Bresser Hunter 16x50 je jedným z najspoľahlivejších a najuniverzálnejších trieder, poskytujúca výrazné priblíženie veľmi vzdialených objektov. Tento model ocenia predovšetkým poľovníci, ktorí potrebujú vysledovať svoju korisť na značnú vzdialenosť. 50mm šošovky objektívu sú dostatočné na to, aby poskytovali vynikajúce výsledky pozorovaní za dňa.

Dizajn s Porro hranoly vytvára dokonalú farebnosť; optika je vyrobená z vysoko kvalitného skla BK-7 s antireflexnou úpravou. Tieto optické vlastnosti prinášajú užívateľovi realistický, jasný a neskreslený obraz pozorovaných objektov. K úspechu modelu prispieva tiež vylepšený dizajn tela. Napriek faktu, že tento binokulárne ďalekohľad nepatrí medzi najľahšie a najkompaktnejšie, je veľmi obľúbený medzi cestovateľmi a poľovníkmi, ktorí majú vysoké očakávania ohľadne kvality obrazu a jednoduchého použitia. Vďaka minimálnej vzdialenosti zaostrenia 7 m možno pozorovať objekty i na pomerne malú dištanc.

Použitie trieder spríjemňujú mäkké gumové vložky a očnice. Interpupilární vzdialenosť binokulárneho ďalekohľadu jednoducho nastavíte posunutím tubusov k sebe alebo od seba. Trieder má centrálne zaostrovanie. Dizajn binokulárneho ďalekohľadu umožňuje inštaláciu na statív pomocou špeciálneho adaptéra (nie je súčasťou sady). To iste oceníte najmä pri dlhšom pozorovaní. Mechanizmus dioptrickej korekcie uľahčuje použitie trieder všetkým, kto nosí okuliare.

Vlastnosti:

- Zväčšenie: 16x
- Priemer objektívov: 50mm

Obsah balenia:

- Binokulárne ďalekohľad Bresser Hunter 16x50
- Puzdro
- Popruh na prenášanie
- Ochranné krytky
- Čistiaca utierka
- Návod na použitie

Nový komentár

* (Povinné)