Sada experimentálne BRESSER NATIONAL GEOGRAPHIC ďalekohľad + mikroskop

Sada experimentálne BRESSER NATIONAL GEOGRAPHIC ďalekohľad + mikroskop

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Sada experimentálne BRESSER NATIONAL GEOGRAPHIC ďalekohľad + mikroskop

52,65 € s DPH

Skladové číslo: 06650706

Dostupnosť: Skladom , skladom: 5 ks

Výrobca: BRESSER

Sada experimentálne BRESSER NATIONAL GEOGRAPHIC ďalekohľad + mikroskop


Určený pre začínajúcich užívateľov. Aplikácia: astronómie a biológie. Sada Bresser National Geographic je skvelým darčekom pre zvedavého teenagera. Šošovkový ďalekohľad, ktorý je jej súčasťou, je ideálny k prvému zoznámenie s vesmírom a bádania s mikroskopom otvorí mladému výskumníkovi dvere do úžasného mikrosveta. Sada je určená pre deti od veku ôsmich rokov.

Teleskop 50/360

Tento model je achromatický reflektor s krátkou ohniskovou vzdialenosťou, ktorý je vybavený dvoma okuláre: 6 mm a 20 mm. Odporúča sa začať pozorovanie pomocou okuláru veľkou ohniskovou vzdialenosťou, pretože má širšie zorné pole a tým vám umožní pokryť väčší priestor. Pre detailnejšie štúdium astronomických objektov by sa mal používať 6mm okulár. V základnej konfigurácii ponúka teleskop zväčšenie od 18x do 60x. Tubus teleskopu sa inštaluje na azimutálnej montáž, ktorá je najvhodnejšia k vizuálnemu pozorovanie. Ľahký alumíniový statív zaisťuje stabilnú polohu zariadenia. Súčasťou sady je aj diagonálne zrkadlo, ktoré vám umožní vykonávať pozorovaní z pohodlnejšie pozície.

mikroskop 300-1200x

Tento model je určený na štúdium transparentných mikroskopických preparátov v prechádzajúcom svetle. Tri okuláre zaisťujú zväčšenie 300, 600 a 1200x. Zväčšenie sa nastavuje otáčaním revolverového nosiča. Na osvetlenie preparátu sa používa zrkadlo alebo elektrické osvetlenie. Pracovný stolík je vybavený dvoma svorkami, ktorými sa preparát pridržiava na mieste. Súčasťou sady sú hotové preparáty a pomôcky k práci s nimi, takže pozorovanie môžete začať hneď po zakúpení.

Obsah balenia:

- Teleskop 50/360
- Stolový stojan
- Okuláre 6 a 20 mm
- Diagonálne zrkadielko
- Logická hra "Súhvezdie. Spájaj bod za bodom. "
- Mikroskop 300-1200x
- Sada hotových preparátov
- Nástroje pre prácu pod mikroskopom
- čisto sklíčkami
- Návod na použitie

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie