Hodinky SMARTWATCH GARETT U8 červená

Hodinky SMARTWATCH GARETT U8 červená

Hodnotenie produktu: 4.33/5 (3x)

Vaše hodnotenie:

Hodinky SMARTWATCH GARETT U8 červená

13,57 € s DPH

Skladové číslo: 08898128

Dostupnosť: Skladom , skladom: 5 ks
Doručíme dňa: 22.11.2018

Výrobca: SMARTWATCH

Hodinky SMARTWATCH GARETT U8 červená


Chytré hodinky SmartWatch Garett U8 ponúka za skvelú cenu rad špičkových funkcií a parametrov. Sú kompatibilné s operačným systémom Android. Plné využitie funkcií s voľne stiahnuteľnou aplikáciou. Displej 1.48 "má rozlíšenie 128 x 128 pixelov, v pohotovostnom režime vydrží 3 až 5 dní. Tieto hodinky sú vykonané v tradičnej konštrukcii s hranatým displejom, takže sa budú hodiť k akémukoľvek outfitu. Majú krásny dizajn, ale predovšetkým mnoho funkcií a skvelých parametrov.

Hodinky SmartWatch Garett U8 sú kompatibilné so zariadeniami s operačným systémom Android a niektoré aplikácie (napr. Správy, zoznam hovorov a pod.) Sa môže užívať až po nahraní aplikácie do chytrého telefónu. Pre telefóny s operačným systémom iOS alebo Windows je lepšie zvoliť iný typ chytrých hodiniek. Hodinky majú špičkovú odolnosť proti poškodeniu a nárazom, a tiež sú vodeodolné proti dažďu, streknutiu vody a podobne. Kúpanie s hodinkami sa neodporúča. Samozrejmosťou sú funkcie ako je krokomer. Hodinky po spárovaní s vaším zariadením umožňujú ovládať fotoaparát a prehrávať hudbu. Okrem uvedených funkcií majú hodinky ešte mnoho ďalších vymožeností. Môžete si nastaviť budík, využiť alarm pri strate, stopky. Spojenie s telefónom cez Bluetooth umožní zdvihnutie a komunikáciu pri prichádzajúcom hovore, hodinky totiž majú zabudovaný mikrofón a reproduktor. Môžete tiež vytočiť číslo vy sami. Hodinky Vás upozorní na zmeškané hovory, prijaté SMS správy a notifikácia nielen z SMS správ, ale aj Facebooku, Twitteru a ďalších.

Hlavné prednosti:

Chytré hodinky SmartWatch Garett U8 jou určené pre použitie v kombinácii s inteligentnými telefónmi s operačným systémom Android a voľne stiahnuteľnou aplikáciou. S iOS systémy nebude dostupná rad funkcií, preto je vhodné zvoliť pre iOS a Windows iný typ hodiniek. Dotykový displej hodiniek má veľkosť 1.48 "a rozlíšenie je 128 x 128 pixelov. Ku komunikácii s mobilným telefónom využívajú Bluetooth pripojenia. Hodinky sú vyrobené v kombinácii kovu a plastu so silikónovým pásikom. Nabíjanie je cez USB kábel. Nabíja sa asi za 2 hodiny, pri telefonovanie vydrží batéria až 3 hodiny, pri hraní hudby okolo 4 hodín a v pohotovostnom režime 3 až 5 dní.

Vlastnosti:

- Kompatibilné: Android (min. 2.3 a vyššie), iOS a Windows Phone nekompatibilné!
- Hmotnosť: 41g
- Veľkosť displeja: 1.48 "
- Rozlíšenie displeja: 128 x 128 px

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie