Mikroskop LEVENHUK RAINBOW D2L biela

Mikroskop LEVENHUK RAINBOW D2L biela

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Mikroskop LEVENHUK RAINBOW D2L biela

118,79 € s DPH

Skladové číslo: 06650640

Dostupnosť: Na otázku

Výrobca: LEVENHUK

Mikroskop LEVENHUK RAINBOW D2L biela

Digitálny mikroskop Levenhuk Rainbow D2L 0.3M, Moonstone je skvelý darček pre školáka. Tento mikroskop vám umožňuje vykonávať rad zaujímavých pokusov s preparátmi pripravenými na použitie s mikroskopom aj s predmetmi, ktoré vás obklopujú v bežnom živote a priťahujú vašu pozornosť. Vďaka tomu, že súčasťou sady je aj digitálny fotoaparát, si môžete výsledky svojich pozorovaní uložiť. Aj začínajúcich výskumník môže vytvárať skutočne pôsobivé snímky aj videá a zdieľať ich s priateľmi na Facebooku alebo Instagramu. Šošovky sú vyrobené zo špeciálneho vysoko transparentného optického skla. Optika je pokrytá niekoľkými vrstvami antireflexná povrchovej úpravy - preto mikroskop vytvára ostrý, kontrastný, vysoko detailný obraz pozorovaných preparátov. Tri objektívy ponúkajú široký rozsah zväčšenia od 40x do 400x. Zväčšenie ľahko nastavíte otočením revolverové hlavice.

Mikroskop sa dodáva vrátane kvalitného digitálneho fotoaparátu s rozlíšením 0,3 Mpx. Fotoaparát je potrebné inštalovať do tubusu okuláru (namiesto okuláru) a potom pomocou priloženého kábla USB pripojiť k počítaču. Zväčšený obraz pozorovaných preparátov sa zobrazí na monitore vášho PC, čo je ďaleko praktickejšie ako sledovanie cez okulár mikroskopu. Navyše budete môcť zhotovovať krásne snímky a videá pozorovaných preparátov. Takmer každý výskumník sa chce výsledky svojej práce podeliť s ostatnými - a s mikroskopom Levenhuk Rainbow D2L 0.3M, Moonstone je to úplne jednoduché. Obohaťte príspevky na Facebook tým, že pridáte niečo skutočne zaujímavého a informatívneho, napríklad snímky zväčšených kryštálov cukru alebo videí pohybujúcich sa Artemia. Kábel USB sa používa ako prívod napájania pre fotoaparát i pre pripojenie k PC. Kompatibilné operačné systémy: Windows XP / Vista / 7/8/10 (32-bit a 64-bit).

Mikroskop je vybavený dvoma LED osvetľovacími systémami. Spodná osvetlenie možno použiť na pozorovanie priehľadných preparátov, ako sú mikroorganizmy v kvapke vody alebo tenké plátky rastlín. Vďaka hornému osvetlenie môžete pozorovať aj nepriehľadné objekty - listy, mince, papier, tkaniny a ďalšie. K štúdiu poloprůhledných objektov budete potrebovať hornej i spodnej osvetlenie. Jas je možné regulovať tak, aby bol konkrétny preparát lepšie osvetlený. Telo mikroskopu je vyrobené z kvalitného plastu - ten je ďaleko ľahší ako kov, ale napriek tomu pomerne pevný a umožňuje časté používanie. Sklon polohy monokulárne hlavy (45 stupňov) umožňuje pozorovanie v najpohodlnejšej polohe. Osvetlenie je možné napájať zo siete alebo batériami. Digitálny fotoaparát sa napája z počítača cez kábel USB.

Upozornenie: Majte na pamäti, že sieťové napätie vo väčšine európskych krajín je 220 - 240 V. Ak chcete svoj prístroj používať v krajine s odlišnou normou sieťového napätia, nezabudnite, že je absolútne nevyhnutné použiť napäťový menič. Súprava obsahuje všetko, čo je potrebné na skúmanie mikrosveta. Mikroskop sa dodáva s experimentálnou sadou Levenhuk K50. Sada obsahuje všetko potrebné pre začínajúceho biológa - počnúc hotovými preparáty na okamžité použitie a končiac špeciálnymi nástrojmi pre prípravu vlastných preparátov. Príručka užívateľa ponúka všetky potrebné informácie o mikroskopu, odporúčania a tipy k jeho používanie aj opisy pokusov.

Vlastnosti:

- Digitálny mikroskop so zväčšením 40-400x
- Digitálny fotoaparát 0,3 Mpix v sade
- Odolné a ľahké plastové telo
- Horná a spodná osvetlenie systémom LED diód
- Súčasťou je aj experimentálna súprava
- Hlavica: monokulárne, náklon 45 °
- Materiál optiky: optické sklo
- Zväčšenie: 40-400x
- Priemer tubusu okuláru: 23,2 mm
- Okuláre: WF 10x
- Objektívy: 4х, 10х, 40х
- Revolverový nosič: 3 objektívy
- Pracovný stolík: 90x90 mm so svorkami
- Zdvih stolíku pomocou zaostrovacieho mechanizmu: 0-15 mm vertikálne
- Kondenzor: 0,65 NA
- Clona: kotúčová clona (6 otvorov)
- Zaostrenie: hrubé
- Materiál tela: plastik
- Osvetlenie: LED
- Regulácia jasu
- Napájanie: 220V 50 Hz alebo 3x batérie АА
- Typ svetelného zdroja: LED 3 - 3,2V (horné a spodné osvetlenie)
- Počet megapixelov: 0,3
- Videozáznam
- Umiestnenie: Tubus okuláru (nie okulár)
- Obrazový formát: bmp, jpg, jpeg, png, tif, tiff, gif, psd, ico, emf, a ďalšie
- Expozícia: ERS
- Vyváženie bielej: automatické / manuálne
- Nastavenie expozície: automatické / manuálne
- Softvér: Levenhuk ToupView
- Programovateľné funkcie: rozmer obrazu, jas, doba expozície
- Zásuvka: USB 2.0, 480 Mb / s
- Systémové požiadavky: Windows XP / Vista / 7/8/10 (32-bit a 64-bit), minimálne Intel Core 2 2,8 GHz, USB port 2.0
- Napájanie kamery: kábel USB
- Výrobok na všeobecné použitie
- Môžu ho používať aj deti staršie ako 3 roky

Obsah balenia:

- Mikroskop
- Objektívy: 4x, 10x, 40x
- Okulár: WF10x
- Pracovný stolík so svorkami
- Kotúčová clona
- Kondenzor
- Dva zdroje osvetlenia s nastavením jasu (LED)
- Sieťový adaptér
- 3x batérie AA
- Experimentálna súprava Levenhuk K50
- Digitálny fotoaparát 0,3 Mpix
- Softvér pre Windows (Levenhuk ToupView)
- Kábel USB
- Návod na použitie

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie