SOLARIX Pigtail 9/125 LCpc SM OS1 1,5m

SOLARIX Pigtail  9/125 LCpc SM OS1 1,5m

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

SOLARIX Pigtail 9/125 LCpc SM OS1 1,5m

2,07 € s DPH

Skladové číslo: SXPI-LC-PC-OS-1,5M

Dostupnosť: Vypredané

Výrobca: SOLARIX

Optický pigtail je časť optického vlákna opatreného konektorom a slúži k zakončeniu optickej trasy v optickej kazete. Konektor: LC, Typ vlákna: 9/125 mikrometrov, Dĺžka: 1.5m

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)