Mikroskop LEVENHUK RAINBOW 2L PLUS biela

Mikroskop LEVENHUK RAINBOW 2L PLUS biela

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Mikroskop LEVENHUK RAINBOW 2L PLUS biela

98,63 € s DPH

Skladové číslo: 06650614

Dostupnosť: Na otázku

Výrobca: LEVENHUK

Mikroskop LEVENHUK RAINBOW 2L PLUS biela

Svet okolo nás je plný úžasných vecí, ale niektoré z nich sú bohužiaľ ľudskému oku nedostupné. Ak chcete uvidieť všetky zázraky mikrokozmu, budete k pozorovaniu potrebovať dobrý prístroj a práve na tento účel je ideálny Levenhuk Rainbow 2L PLUS! Tento mikroskop disponuje širokým rozsahom zväčšenia od 64x do 640x. Umožňuje vám študovať rastliny a hmyz, sledovať mikroorganizmy a skúmať mince, či na nich nie sú okom neviditeľné škrabance, a rad ďalších zaujímavostí. Sada mikroskopu obsahuje všetko, čo je potrebné na vstup do mikrosveta. Levenhuk Rainbow 2L PLUS Moonstone je dokonalou voľbou pre zvedavé žiakov a študentov biológie.

Kvalitná optika:

Všetky optické prvky sú vyrobené z vysoko transparentného skla - taká optika na minimum znižuje skreslenie obrazu. Niekoľko vrstiev špeciálne povrchové úpravy šošoviek zvyšuje pomer prechádzajúceho svetla. Vďaka kvalitnej optike je obraz vždy ostrý a kontrastný - na skúmanom preparátu uvidíte aj najnepatrnejšie detaily. Mikroskop je vybavený tromi objektívmi, ktoré ponúkajú hodnoty zväčšenie 64x, 160x a 640x. Objektív 40xs je vybavený špeciálnym pružinovým mechanizmom - aj keď sa začiatočník náhodne objektívom dotkne preparátu, odpružená šošovka sa mierne zasunie a zabráni tak poškodeniu optiky alebo preparátu.

Univerzálne osvetlenie:

Tento mikroskop je vybavený dvoma osvetľovacími systémami. Spodná osvetlenie sa používa pre transparentné preparáty - svetlo prejde preparátom a zostaví obraz. Túto metódu možno použiť na pozorovanie mikroorganizmov v kvapke vody alebo najtenších plátkov rastlín. Horné osvetlenie odráža svetlo od preparátu, vďaka čomu možno pozorovať nepriehľadné objekty, napríklad rôzne typy papiera, mince aj látku. Ak chcete pozorovať priesvitný (polopriehľadný) objekt, mali by ste použiť hornej i spodnej osvetlenie súčasne. Vďaka možnosti regulácie jasu môžete nastaviť optimálnu úroveň osvetlenia pre každý konkrétny preparát.

Spoľahlivosť a pohodlie:

Mikroskop má spoľahlivé kovové telo, a možno ho teda používať v školách aj na univerzitách v hodinách biológie a chémie. Hlava má sklon 45 ° - tým umožňuje pozorovanie v najpohodlnejšej polohe. Monokulárne hlavu možno okolo vlastnej osi otáčať o 360 stupňov, čo je skutočne praktické pri práci v skupine. Osvetlenie pracuje pri napájaní zo siete aj na batérie, takže mikroskop môžete používať vonku alebo v skleníku. Upozornenie: Majte na pamäti, že sieťové napätie vo väčšine európskych krajín je 220 - 240 V. Ak chcete svoj prístroj používať v krajine s odlišnou normou sieťového napätia, nezabudnite, že je absolútne nevyhnutné použiť napäťový menič.

Experimentálna súprava:

Pokusné sada Levenhuk K50 dodávaná spoločne s mikroskopom bude skutočne užitočná pre tých, ktorí s výskumom mikrosveta práve začínajú. Súčasťou sady sú preparáty pripravené na použitie s mikroskopom, pomôcky na prípravu vlastných preparátov, užívateľská príručka obsahujúca užitočné informácie o konštrukcii mikroskopu, odporúčanie na jeho použitie a opis zaujímavých pokusov, ktoré s týmto prístrojom môžete vykonávať.

Vlastnosti:

- Biologický mikroskop so zväčšením 64-640x
- K dispozícii v piatich úžasných farbách
- Pevné a odolné telo z kovu
- Horná a spodná osvetlenie systémom LED diód
- Súčasťou je aj experimentálna súprava

Špecifikácia:

- Hlavica: monokulárne, otáčací v rozsahu 360 °, náklon 45 °
- Materiál optiky: optické sklo
- Zväčšenie: 64-640x
- Priemer tubusu okuláru: 23,2 mm
- Okuláre: WF16x
- Objektívy: 4х, 10х, 40хs (pružinový)
- Revolverový nosič: 3 objektívy
- Pracovný stolík: 90x90 mm so svorkami
- Zdvih stolíku pomocou zaostrovacieho mechanizmu: 0-8 mm vertikálne
- Kondenzor: NA 0,65
- Clona: kotúčová clona (6 otvorov)
- Zaostrenie: hrubé
- Materiál tela: kov
- Osvetlenie: LED
- Regulácia jasu
- Napájanie: 220V 50 Hz alebo 3 batérie АА
- Typ svetelného zdroja: LED 3-3,2V (horné a spodné osvetlenie)
- Môžu ho používať aj deti staršie ako 3 roky

Obsah balenia:

- Mikroskop
- Objektívy: 4x, 10x, 40xs
- Okulár: WF16x
- Pracovný stolík so svorkami
- Kotúčová clona
- Kondenzor
- Dva zdroje osvetlenia s nastavením jasu (LED)
- Sieťový adaptér
- 3x batérie AA
- Experimentálna súprava Levenhuk K50
- Návod na použitie

Nový komentár

* (Povinné)