Mikroskop LEVENHUK RAINBOW 2L modrá

Mikroskop LEVENHUK RAINBOW 2L modrá

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Mikroskop LEVENHUK RAINBOW 2L modrá

70,44 € s DPH

Skladové číslo: 06650592

Dostupnosť: Na otázku

Výrobca: LEVENHUK

Mikroskop LEVENHUK RAINBOW 2L modrá


Rad Levenhuk Rainbow 2L - päť atraktívnych farieb, kvalitné sklenená optika, ergonomický dizajn a vynikajúce sada príslušenstva. S mikroskopom Levenhuk Rainbow 2L sa štúdium stane dobrodružstvom! Deti budú môcť skúmať mikrosvet a samy vykonávať skutočne vzrušujúce pokusy - a to je ďaleko zaujímavejšie ako obyčajné bifľovanie z nezáživných učebníc. Dieťa sa naučí rad nových vecí o izbových rastlinách a ich štruktúre, preskúma mačací chlp a zistí, ako sa líši od ľudského vlasu, bude pozorovať rôzne mikroorganizmy žijúci v kvapke akváriové vody a vykonávať množstvo ďalších vzrušujúcich činností.

Mikroskopy Levenhuk Rainbow 2L ponúkajú zväčšenie 40x-400x, ktoré je pre prvé detské biologické výskumy úplne postačujúce. Vďaka kombinovanému (hornému i spodnému) osvetlenie sú tieto mikroskopy vhodné na sledovanie priehľadných, polopriehľadných i nepriehľadných objektov - výber mikroskopických preparátov je obmedzený len predstavivosťou mladého bádateľa! Tieto mikroskopy majú ľahké, ale spoľahlivé telo vyrobené z plastu. Každý mikroskop Levenhuk Rainbow 2L sa dodáva s experimentálnou sadou Levenhuk K50. Súčasťou tohto radu je aj digitálny model mikroskopu, ktorý umožňuje robiť ohromujúce snímky a videá pozorovaných mikroorganizmov.

Štýlový a atraktívny mikroskop Levenhuk Rainbow 2L Moonstone dokáže aj najnudnejší hodinu biológie premeniť vo vzrušujúce výskum. Tento mikroskop umožňuje deťom zistiť, z čoho sa skladajú veci okolo nich, študovať hmyz a rastliny, overiť si, či jogurt skutočne obsahuje živé organizmy, a rad ďalších zaujímavostí. Levenhuk Rainbow 2L Moonstone sa dodáva spoločne s experimentálnou sadou, čo znamená, že mladý výskumník môže začať mikroskop hneď používať.

Optika z kvalitného skla:

Všetky optické prvky mikroskopu sú vyrobené z kvalitného, ​​vysoko transparentného skla. Aby sa ďalej zlepšila ich svetelná priepustnosť, sú šošovky pokryté niekoľkonásobnou antireflexnou vrstvou - preto je výsledný obraz tak ostrý, jasný a kontrastný. Mikroskop je vybavený tromi objektívmi, ktoré ponúkajú rozsah zväčšenia 40 - 400x. Požadované zväčšenie jednoducho nastavíte otočením revolverové hlavice.

Možnosť pozorovanie priehľadných i nepriehľadných predmetov:

Ak chcete pozorovať nejaký preparát, položte ho na stolík mikroskopu a upevnite dvoma praktickými svorkami umiestnenými na stolíku. Ak je preparát transparentné, napríklad tenký plátok cibule alebo komária krídlo, musíte zapnúť spodné osvetlenie. Ak chcete študovať nejaké nepriehľadné objekty - mince, listy stromov alebo papier - nezabudnite zapnúť hornej osvetlenie. A ak zapnete hornej i spodnej svetelný zdroj, môže pozorovať aj polopriehľadné preparáty. Jas osvetlenia možno regulovať, takže môžete pre každý jednotlivý preparát ľahko nastaviť najlepšiu úroveň osvetlenia.

Premyslený dizajn:

Telo mikroskopu je vyrobené z ľahkého a zároveň odolného plastu. Vďaka svojej nízkej hmotnosti je mikroskop ľahko prenosný a možno si ho vziať so sebou do školy alebo na návštevu priateľov. Hlava má sklon 45 ° a zaisťuje tak pohodlnejšie pozorovania. Prístroj je možné napájať buď z elektrickej siete, alebo z batérií, čo znamená, že ho možno používať nielen doma a v škole, ale aj vo vonkajšom prostredí. Majte na pamäti, že sieťové napätie vo väčšine európskych krajín je 220 - 240 V. Ak chcete svoj prístroj používať v krajine s odlišnou normou sieťového napätia, nezabudnite, že je absolútne nevyhnutné použiť napäťový menič.

Experimentálna súprava:

Mikroskop sa dodáva s experimentálnou sadou Levenhuk K50, ktorá vám umožňuje vykonávať množstvo zaujímavých pokusov - môžete napríklad pozorovať končatinu muchy a dokonca si vypestovať vlastnú populáciu akváriových živočíchov (žábronožek). Súprava obsahuje farebnú návod s užitočnými odporúčaniami pre prácu s mikroskopom, cennými tipy na prípravu preparátov pre mikroskopiu a popisy najzábavnejších pokusov.

Vlastnosti:

- Biologický mikroskop so zväčšením 40-400x
- K dispozícii v piatich úžasných farbách
- Odolné a ľahké plastové telo
- Horná a spodná osvetlenie systémom LED diód
- Súčasťou je aj experimentálna súprava

Špecifikácia:

- Hlavica: monokulárne, náklon 45 °
- Materiál optiky: optické sklo
- Zväčšenie: 40-400x
- Priemer tubusu okuláru: 23,2 mm
- Okuláre: WF10x
- Objektívy: 4х, 10х, 40х
- Revolverový nosič: 3 objektívy
- Pracovný stolík: 90x90 mm so svorkami
- Zdvih stolíku pomocou zaostrovacieho mechanizmu: 0-15 mm vertikálne
- Kondenzor: 0,65 NA
- Clona: kotúčová clona (6 otvorov)
- Zaostrenie: hrubé
- Materiál tela: plast
- Osvetlenie: LED
- Regulácia jasu
- Napájanie: 220V 50 Hz alebo 3x batérie АА
- Typ svetelného zdroja: LED 3-3,2V (horné a spodné osvetlenie)

Obsah balenia:

- Mikroskop
- Objektívy: 4x, 10x, 40x
- Okulár: WF10x
- Pracovný stolík so svorkami
- Kotúčová clona
- Kondenzor
- Dva zdroje osvetlenia s nastavením jasu (LED)
- Sieťový adaptér
- 3x batérie AA
- Experimentálna súprava Levenhuk K50
- Návod na použitie a záručný list

Nový komentár

* (Povinné)