Mikroskop LEVENHUK RAINBOW 50L fialová

Mikroskop LEVENHUK RAINBOW 50L fialová

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Mikroskop LEVENHUK RAINBOW 50L fialová

112,42 € s DPH

Skladové číslo: 06650586

Dostupnosť: Na otázku

Výrobca: LEVENHUK

Mikroskop LEVENHUK RAINBOW 50L fialová


Levenhuk Rainbow 50L - žiarivé, štýlové mikroskopy, ideálny pre začínajúcich výskumníkov mikrosveta i skúsených biológov. Tieto mikroskopy vám umožňujú pozorovať rastlinné a živočíšne tkanivá a dozvedieť sa viac o ich bunkovej štruktúre, sledovať živé mikroorganizmy v kvapke vody a vykonávať množstvo ďalších zaujímavých aktivít! Každý model sa dodáva s experimentálnou sadou Levenhuk K50. Skúsení užívatelia ocenia optiku najvyššej kvality a špičkový výsledný obraz. Vďaka kombinovanému systému osvetlenia sú tieto mikroskopy vhodné na skúmanie priehľadných, nepriehľadných aj polopriehľadných preparátov. Mikroskopy Levenhuk Rainbow 50L majú ľahké, ale spoľahlivé plastové telo. V porovnaní s inými radmi ponúkajú mikroskopy Levenhuk Rainbow 50L širší rozsah zväčšenia. K dispozícii je šesť úrovní: 40x, 80x, 100x, 200x, 400x a 800x. Každý mikroskop sa navyše dodáva v spoľahlivom plastovom kufríku určenom pre ukladanie a prepravu. Súčasťou tohto radu je 5 štýlových farebných designov - môžete si teda ľahko vybrať ten, ktorý najlepšie vyhovuje vášmu vkusu!

Prezrieme si mikroskopy Levenhuk Rainbow v akcii:

Mikroskop Levenhuk Rainbow 50L Moonstone je skvelý darček pre každého, kto má záujem o biológii a vedu ako takú. Tento prístroj umožňuje pozorovať a študovať dôverne známe objekty z nášho okolitého prostredia pri zväčšení 40x, 80x, 100x, 200x, 400x a dokonca 800x! S týmto mikroskopom môžete zistiť, z čoho sa skladajú rastliny, živočíchy a ľudia, pozrieť sa, ako vo svojom vlastnom mikrosvete žijú mikroskopické organizmy, ktoré sú nášmu zraku zvyčajne skryté, a samozrejme vykonávať rad vzrušujúcich pokusov. Táto sada obsahuje všetko, čo by začínajúci výskumník mohol potrebovať - ​​v krabici nájdete mikroskopické preparáty pripravené na okamžité pozorovanie aj nástroje na prípravu svojich vlastných preparátov.

Vysoké hodnoty zväčšenia:

Mikroskop je vybavený tromi objektívmi, ktoré ponúka zväčšenie 40, 100x a 400x. Zväčšenie možno zmeniť veľmi ľahko - proste pootočíte revolverovú hlavicu. Barlowova šošovka, ktorá je súčasťou sady, zväčšenie každého objektívu ďalej zdvojnásobuje, takže najvyššie zväčšenie, ktorého možno so štandardnou zostavou z krabice dosiahnuť, je 800x. Všetky optické prvky sú vyrobené z veľmi kvalitného, ​​vysoko transparentného skla. Aby sa zvýšila svetelná priepustnosť, sú šošovky pokryté niekoľkonásobnou antireflexnou vrstvou. Táto konštrukcia umožňuje vytvárať vysoko detailné, čistý a ostrý obraz.

Dvojaký osvetlenie:

Všetky mikroskopy radu Levenhuk Rainbow 50L sú vybavené dvoma LED osvetľovacími systémami. Spodná osvetlenie umožňuje pozorovanie v prechádzajúcom svetle. Môžete napríklad pozorovať mikroorganizmy v kvapke akváriovej vody alebo študovať bunkovú štruktúru šupky cibule. Horné osvetlenie umožňuje prácu s nepriehľadnými objekty - okrem iných zaujímavých vecí môžete pozorovať vnútornú štruktúru rôznych typov papiera a tkanín. Na pozorovanie polopriehľadných objektov budete musieť zapnúť hornej i spodnej osvetlenie. Plynulý mechanizmus regulácia jasu umožňuje ľahko nastaviť najvhodnejšiu úroveň osvetlenia pre každý konkrétny preparát.

Užívateľsky prívetivý dizajn:

Mikroskop sa dodáva v odolnom a ľahkom plastovom tele. Aby sme vám ponúkli čo najpohodlnejšie pozorovanie, má hlava mikroskopu sklon 45 ° a je v rozsahu 360 ° otočná okolo svojej osi. To je mimoriadne praktické pri práci v skupine - prístrojom nemusíte hýbať, stačí otočiť jeho hlavu požadovaným smerom. Mikroskop možné napájať z elektrickej siete alebo batériami. Majte na pamäti, že sieťové napätie vo väčšine európskych krajín je 220 - 240 V. Ak chcete svoj prístroj používať v krajine s odlišnou normou sieťového napätia, nezabudnite, že je absolútne nevyhnutné použiť napäťový menič.

Experimentálna súprava:

Mikroskop sa dodáva s experimentálnou sadou Levenhuk K50, ktorá obsahuje všetko potrebné na to, aby ste mohli svoje prvé pozorovanie vykonávať s radosťou a bez rozčarovanie. Môžete začať pozorovaním preparátov pripravených na použitie s mikroskopom, ktoré sú súčasťou sady, a následne pokročiť k príprave vlastných. V krabici ďalej nájdete sadu užitočných nástrojov a podrobnú návod so všetkými potrebnými informáciami o mikroskopoch a pozorovanie, vrátane opisu najzaujímavejších experimentov.

Praktický kufrík:

Mikroskop sa dodáva s praktickým plastovým kufríkom. Kufrík môžete použiť na uloženie mikroskopu tak, aby bol chránený proti prachu, a na prepravu vášho prístroja bez rizika mechanického poškodenia.

Vlastnosti:

- Biologický mikroskop so zväčšením 40-800x
- 2x Barlowova šošovka v rámci sady
- K dispozícii v piatich úžasných farbách
- Odolné a ľahké plastové telo
- Horná a spodná osvetlenie systémom LED diód
- Súčasťou je aj experimentálna súprava
- Dodáva sa s praktickým plastovým kufríkom

Špecifikácia:

- Hlavica: monokulárne, otáčací v rozsahu 360 °, náklon 45 °
- Materiál optiky: optické sklo
- Zväčšenie: 40-800x
- Priemer tubusu okuláru: 23,2 mm
- Okuláre: WF10x
- Objektívy: 4х, 10х, 40х
- Revolverový nosič: 3 objektívy
- Pracovný stolík: 90x90 mm so svorkami
- Zdvih stolíku pomocou zaostrovacieho mechanizmu: 0-11 mm vertikálne
- Kondenzor: 0,65 NA
- Clona: kotúčová clona (6 otvorov)
- Zaostrenie: hrubé
- Materiál tela: plast
- Osvetlenie: LED
- Regulácia jasu
- Napájanie: 220V 50 Hz alebo 2x batéria АА
- Typ svetelného zdroja: LED 3-3,2V (horné a spodné osvetlenie)

Obsah balenia:

- Mikroskop
- Objektívy: 4x, 10x, 40x
- Okulár: WF10x
- Barlowova šošovka 2x
- Pracovný stolík so svorkami
- Kotúčová clona
- Kondenzor
- Dva zdroje osvetlenia s nastavením jasu (LED)
- Sieťový adaptér
- 2x batérie AA
- Plastový kufrík
- Experimentálna súprava Levenhuk K50
- Návod na použitie a záručný list

Nový komentár

* (Povinné)