Kingston Micro SDXC 128 GB Class 10 UHS-I + SD adaptér

 Kingston Micro SDXC 128 GB Class 10 UHS-I + SD adaptér

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Pamäťová karta čítanie až 30 MB/s, zápis až 10 MB/s

44,78 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom viac ako 5ks , skladom: 6 ks
Doručíme dňa: 18.01.2019

Kingston Micro SDXC 128 GB Class 10 UHS-I + SD adaptér

Zakúpili ste si v poslednej dobe modernej digitálny fotoaparát alebo kameru a chcete efektívne rozšíriť ich kapacitu? S pamäťovými kartami Kingston to nie je žiadny problém. Život je dosť krátky na to, aby ste jeho väčšinu premárnili čakaním na dokončenie kopírovania fotografií, hudby alebo filmov z pamäťovej karty a naopak. Práve preto sú ideálnou voľbou na rozšírenie kapacity vašich mobilných zariadení práve pamäťové karty Kingston Micro SDXC.

Rýchla práca s dátami
Vysoké prenosové rýchlosti, ktoré patria k najvyšším medzi miniatúrnymi Micro SDXC kartami - to je jedna z hlavných predností pamäťových kariet Kingston.

Vďaka splneniu špecifikácií Triedy 10 prenesiete aj väčšie množstvo dát, ako sú fotografie či videonahrávky, hry, filmy alebo celé hudobné kolekcie, počas niekoľkých málo okamihov, a môžete sa tak venovať oveľa zábavnejším a príjemnejším veciam, ako je čakanie.

Kvalita a spoľahlivosť
Spoločne s kartou dostanete v balení aj praktickú redukciu na klasický SD formát, takže kartu k počítaču jednoducho pripojíte napríklad pomocou štandardnej čítačky kariet.

Rovnako tak ako všetky ostatné produkty firmy Kingston boli aj pamäťové karty Micro SDXC starostlivo testované, vynikajú vysokou spoľahlivosťou a výrobca na ne poskytuje doživotnú záruku.


Parametre a špecifikácia:


Typ
micro SDXC
Kapacita
128 GB
Certifikácia
Class 10
Vybavenie
Adaptér v balení

Nový komentár

* (Povinné)