WD 2.5" My Passport Pro 4000GB Thunderbolt

 WD 2.5" My Passport Pro 4000GB Thunderbolt

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Externý disk pre Apple Mac, integrovaný kábel Thunderbolt, hliníkové šasi, RAID 0 alebo 1, WDBRNB0040DBK-EESN

367,35 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom , skladom: 2 ks
Doručíme dňa: 23.01.2019

WD 2.5" My Passport Pro 4000GB Thunderbolt

Spoločnosť Western Digital je špičkou vo svojom obore a udáva tempo technológiám pre ukladanie dát. Produkuje vysoko spoľahlivé pevné disky, za ktoré sa dá bezpečne označiť aj rad My Passport Pro. Tá je priamo navrhnutá pre Mac zariadenia s dôrazom na maximálna rýchlosť dát , Univerzálny konektivitu a veľkú kapacitu pre náročných zákazníkov. Disk je naformátovaný na systém HFS + Journaled a po pripojení je okamžite pripravený k práci, vrátane zálohovania pomocou aplikácie Apple Time Machine.

Disk využíva pokročilé rozhranie Thunderbolt a dosahuje netušených rýchlosťou prenosu dát. Film, v dnes už štandardné HD kvalite, skopírujete len za zlomok času. Samotná rýchlosť prenosu sa blíži až k 230 MB/s Žiadne externé napájanie nie je potrebné , Všetku potrebnú energiu dodá priamo rozhranie Thunderbolt. Integrovaný kábel je navyše k disku pripevnený, takže svoj kábel Thunderbolt nikdy nestratíte.

Odolné puzdro z anodizovaného hliníka chráni vaše cenné dáta vnútri. Nehody sa ale stávajú a je potrebné myslieť na zálohovanie. Prenosné úložisko WD My Passport dodávané s aplikáciou WD Drive Utilities , Ktorá sa postará nielen o pravidelné a hlavne automatické zálohovanie, ale aj synchronizáciu s cloudom, diagnostiku alebo napríklad uspania disku.


Parametre a špecifikácia:


Použitie
Externý
Typ úložiska
HDD
Kapacita
4 000 GB (4 TB)
Formát
2,5"
Farba
Čierna
Rozhranie
Rozhranie externé
Thunderbolt
Rýchlosť zápisu
230 MB/s
Funkcie
RAID
Rozmery
Šírka
88,5 mm (8,85 cm)
Hĺbka
144 mm
Výška
44,2 mm (4,42 cm)
Hmotnosť
Hmotnosť
720 g (0,72 kg)

Nový komentár

* (Povinné)