PS3 - Dragon Age 3: Inquisition

 PS3 - Dragon Age 3: Inquisition

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Hra pre konzolu - Staňte sa inkvizítori a zažite nebezpečnú a dobrodružnú cestu vizuálne ohromujúcim obrovským živým RPG svetom, poháňaným novým Frostbite 3 enginom, vaše konanie ovplyvní nielen váš vzťah so svetom, ale aj osud ríše, novo budete mať plnú kontrolu nad vzhľadom a schopnosťami svojej postavy a družiny .

24,98 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Vypredané

PS3 - Dragon Age 3: Inquisition

Výpravná RPG série od štúdia BioWare vás tentoraz ohromí silou enginu Frostbite 3 . Tešiť sa môžete na krásne výjavy a rad nových možností. Pripravte sa na Dragon Age: Inquisition.

Kataklyzmatické udalosť vrhá svet Thedas do zmätku . Draci zatemňujú oblohu a vrhajú tieň hrôzy na kedysi pokojné kráľovstvo. Mágovia sa púšťa do totálnej vojny proti despotickým templárom. Národy povstávajú proti sebe. Je na vás a vašej skupine legendárnych hrdinov , Aby ste obnovili vo svete poriadok. Veďte inkvizícii a prenasledujte agentmi chaosu. Ako si ťahanie za pravdou bude vyberať svoju daň, mnohé putá a zväzky sa budú formovať, ale aj zanikať.

Bude to šláger vo všetkých smeroch

Pútavo rozprávané akčné dobrodružstvo vás pohltí výnimočným príbehom , Zasadeným do rozľahlého a meniaceho sa sveta. Preskúmajte tajné jaskyne, porazte obrovská stvorenia a na základe svojho jedinečného štýlu hrania spoluvytvárať svet okolo seba .

Skúmajte, veďte a bojujte: vaše voľby budú mať vplyv na hranie . Dokonca aj jedno jediné rozhodnutie môže zmeniť beh udalostí, ktoré budú nasledovať.

Kľúčové prvky a vlastnosti

Postavte sa do čela inkvizície , Vydajte sa na nebezpečné ťaženie proti chaosu a prežite pôsobivý príbeh zasadený do sveta Dragon Age.
Nadviažte vzťahy s radom jedinečných a nezabudnuteľných postáv .
Bez obmedzenia preskúmajte rozmanitý a graficky ohromujúce svet .
Úplne vo svojej réžii máte vzhľad a schopnosti svojho inkvizítora , Skupinu stúpencov, základne a pevnosti. Sami si vyberte zloženie svojich inkvizičných síl a štýl boja.

Parametre a špecifikácia:


Typ licencie
CD/DVD/Blu-ray disk
Typ hry
Role Playing Game
Platforma
Playstation 3
Lokalizácia
Anglická
Typ lokalizácie
Kompletný
Hodnotenie PEGI
Vekové obmedzenie
18
Závadnosť obsahu
Vulgárne, Násilie, Online
Typ hry
Typ hry
Role Playing Game

Nový komentár

* (Povinné)