Logitech HD Webcam C525

 Logitech HD Webcam C525

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Webkamera video až 1280x720, fotografie až 8M, automatické zaostrovanie, integrovaný mikrofón s potlačením šumu, univerzálny úchyt, konektor USB

46,71 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom viac ako 5ks , skladom: 6 ks
Doručíme dňa: 22.02.2019

Logitech HD Webcam C525

Špičková webová kamera pre vysoko kvalitné videohovory v plynulom rozlíšení HD (720p). Zabudovaná technológia Fluid Crystal navyše optimalizuje snímanie pri vysokej aj nízkej hodnote okolitého osvetlenia. Automaticky tiež vyvažuje jas, kontrast a odstraňuje skreslenie. Skrátka sa postará o to, aby ste boli zobrazení v tom najlepšom svetle a s reálnym podaním farieb v každom okamihu. Tešiť sa môžete aj na podporu statického fotografovania s rozlíšením až 8 Mpx.

Kamera sa dodáva s pokročilým softvérom Logitech Vid HD, ktorý nevyžaduje žiadne zložité nastavovanie, umožňuje ľahké videohovory a pomôže tak k efektívnemu využívaniu. Logitech tiež umožňuje na svojich stránkach stiahnutie série nástrojov, ktoré urobia komunikáciu ešte zábavnejšou. Ľahko si tak vytvoríte rôzne ikonky, doplnky tváre, video masky alebo využijete zábavné filtre. Určite Vás pobaví pirátska čiapka, kráľovská koruna, upírske zuby, prasací nos či parohy, ktorými "vylepšíte" svojou fotku. V okamihu sa môžete stať bábkou, mačkou, mimozemšťanom a mnohými ďalšími. Video efekty Vás zase transformujú na vtipnú komiksovú postavu. Zaujímavou funkciou kamery je tiež schopnosť nahrávať HD videá a fotografie na Facebook či YouTube stlačením jedného tlačidla.

Parametre a špecifikácie:

Senzor:
Rozlíšenie: 1280 x 720 bodov
Fotografie: až 8 Mpx

Ostatné:
Autofocus
Integrovaný mikrofón
Fluid Crystal technológia

Rozhranie:
USB 2.0

Balenie:
Logitech Webcam C525 (kábel 1,5 m)
Logitech softvér s Logitech Vid HD
Užívateľská dokumentácia
Parametre a špecifikácia:
Rozlíšenie videa
Autentické ostrenie (autofocus), Redukcia okolitého ruchu, Sledovanie tváre
Farba
Čierna
Podporovaný operačný systém
Microsoft Windows 8, Microsoft Windows 7, Microsoft Windows Vista
Typ a funkcie
Typ
Webkamery

Nový komentár

* (Povinné)