Tefal Clipso Essential 6l P4424734

 Tefal Clipso Essential 6l P4424734

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Tlakový hrniec nerez, zatváranie a otváranie jednou rukou, 3-vrstvové sendvičové dno, parný kôš, 5 poistiek, pre všetky typy ohrevu

120,78 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Vypredané

Tefal Clipso Essential 6l P4424734

S tlakovým hrncom Tefal Clipso Essential vykúzlite vo vašej kuchyni hotové zázraky! Vďaka svojej unikátnej kombinácii skvelých vlastností je ideálny pre každodenné varenie. Vyniká predovšetkým neobvyklú jednoduchosťou, moderným spracovaním a Intuit. Veľký objem - 6 litrov - dovoľuje prípravu veľkého množstva pokrmov pre celú rodinu aj pre návštevy.

Hrniec je vyrobený z vysoko kvalitnej nerezovej ocele (18/10) a vďaka exkluzívne patentovanému systému otvárania/zatvárania sa s ním veľmi ľahko a rýchlo manipuluje dokonca aj za použitia len jednej ruky. Už žiadne boje s otváraním tlakového hrnca! Ergonomické rukoväte dovoľujú pohodlné uchopenie hrnca. Nádoba je vybavená třívrstevným sendvičovým dnom. Jednou z týchto vrstiev je hliníkový plát, ktorý sľubuje dokonalé rozloženie tepla na ploche dna a takisto aj pevnosť v priereze. Parný systém umožňuje plynulé nastavenie stupňa uvoľňovania pary.

Tefal myslí tiež aj na vaše maximálne bezpečie - Tlakový hrniec disponuje 5 poistkami na ochranu vášho zdravia. Výhodou hrnce Tefal je tiež možnosť nastavenia chytrého časovača, ktorý prevezme spoľahlivú kontrolu nad vaším varením a navyše je odolný proti postriekaniu vodou. Po použití je možné jednotlivé časti nádoby vložiť do umývačky, ktoré si so zvyškami jedla hravo poradia za vás. V balení nájdete tiež parný kôš. Na kovovej časti výrobku sa vzťahuje desaťročná záruka.

Parametre a špecifikácie:

Materiál:
Nerezová oceľ

Dno:
Trojvrstvové, sendvičové

Objem:
6 l

Priemer:
24,5 cm

Vhodné pre:
Všetky typy sporákov (vrátane indukcie)

Záruka:
10 rokov (na kovové súčiastky)

Nový komentár

* (Povinné)