G21 GA-TZ12-3.8M

 G21 GA-TZ12-3.8M

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Rebrík alebo štafle, teleskopický, hliníkový, maximálna dĺžka rozloženého rebríka 3.8 m, dĺžka zloženého rebríka 0.9 m, výška rebríka 1.9 m, nosnosť 150kg, váha 16 kg

124,44 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Vypredané

G21 GA-TZ12-3.8M
Rebrík Gardenax GA-TZ12-3.8mm alebo rebrík je praktický model pracovné pomôcky, ktorý bol pôvodne vyvinutý pre profesionálov. Má dostatočne tuhú a stabilnú konštrukciu, ktorá je vyrobená z ľahkého hliníkového materiálu. Tento materiál znižuje celkovú hmotnosť a zároveň umožňuje, aby unikátnej konštrukcii rebríka bolo možné zložiť do minimálnej možnej úložnej veľkosti.Systém vysúvania rebríka s aretáciou dĺžky umožňuje akékoľvek bezpečné nastavenie dĺžky rebríka a vďaka špeciálnemu kĺbu je možné rebrík jednoduchým spôsobom premeniť na štafle.

Tieto vlastnosti predurčujú rebrík nielen pre profesionálne použitie, ale jeho využitie sa nájde aj v dielni, domácnosti alebo na záhrade. Užívatelia ocenia všetky jeho špičkové úžitkové vlastnosti, napríklad možnosť jednoduchého uloženia rebríka v zloženom stave. Túto prednosť ocenia všetci, ktorí vo svojej dielni alebo domácnosti bojujú s nedostatkom priestoru.Rebrík má minimálne požiadavky na prevoz a skladovanie!

S rebríkom nie je problém sa presúvať na vzdialené miesta a nemusí sa riešiť problémy s dopravou rebríka vo veľkých autách či iných dopravných prostriedkoch. Všetky konštrukčné prvky, stupnice a tiež poistné zámky sú vykonané podľa ergonomických zásad a podporujú ich jednoduché, rýchle a bezproblémové použitie.
Rebrík má duralové profily, ktoré majú vysokú pevnosť a odolnosť.Kúpte si tento ľahký, praktický a veľmi obľúbený skladací teleskopický rebrík!

Teleskopický:
Áno

Materiál:
Hliník

Maximálna dĺžka rozloženého rebríka:
3,8 m

Dĺžka zloženého rebríka:
0,9 m

Výška rebríka:
1,9 m

Nosnosť:
150 kg

Hmotnosť:
16 kg

Nový komentár

* (Povinné)