Bosch TASSIMO TAS3202

Bosch TASSIMO TAS3202

Hodnotenie produktu: 5/5 (3x)

Vaše hodnotenie:

Espresso 1300W, 3.3bar, prietokové ohrievanie, nádrž na vodu 0.8l, kapsle T Disc, LED ukazovatele, čierna

52 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Vypredané

V jednoduchosti je krása

Kompaktný kávovar s moderným a nadčasovým dizajnom je ideálnym pomocníkom do vašej kuchyne. S funkciou SmartStart jednodchým stlačením prednej strany spotrebiča spustíte prípravu nápoja a zvyšok už je plne automatizovaný . Na eleganciu prístroje pridáva hlava s chrómovaným povrchom s vysokým leskom.

Značka známka kvality

Značky Jacobs Krönung a Milka sú zárukou skutočnej kvality nápojov. Vďaka integrovanej nádržke s objemom 0,8 l budete mať vždy dostatok vody pre svoje lahodné nápoje.

Farebná indikácia

Vďaka LED ukazovateľom , Ktoré informujú o stave vášho prístroja budete vždy vedieť v akej fáze prípravy ste. Pre pohodlné používanie je tiež k dispozícii výškovo nastaviteľný a vyberateľný podstavec na šálky.

Dajte si, na čo máte práve chuť

Ponúka rozmanitú ponuku teplých nápojov ako je silné espresso, lahodná Caffé Crema, voňavé Cappuccino, klasické Latte Macchiato, karamelové Latte Macchiato, horúcu čokoládu a mnohé ďalšie.
Príprava ďalších nápojov prebieha okamžite a bez prenosu chutí vďaka vyčistenie trysiek parou po príprave každého nápoja.

Koľko kapsúl, toľko chutí

Je použitá patentovaná technológia T Disc , Vďaka ktorej nebola príprava vášho obľúbeného nápoja jednoduchšie. Vyberte si kapsulu s príchuťou, vložte do prístroja a máte hotovo. Existuje veľa príchutí a tak si vždy urobíte to, na čo máte práve chuť .

Nový komentár

* (Povinné)