Krups EA8050 PE Espresseria Automatic stříbrné

Krups EA8050 PE Espresseria Automatic stříbrné

Hodnotenie produktu: 3.33/5 (6x)

Vaše hodnotenie:

Espresso 1450W, 15bar, LCD s češtinou, otočný ovládač, Thermoblock, nádrž na vodu 1.8l, kávový mlynček, Autocappuccino/Café Latté/horúca voda, nádobka na mlieko

388,90 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Na dotaz

Najmenší plne automatické espresso na svete! Krups EA8050 PE Espresseria Automatic v striebornom farebnom prevedení sa môže pochváliť nielen pohodlným ovládaním a jednoduchým používaním, ale hlavne výbornou kávou! O tú sa postará najmä nový patentovaný kompaktný Thermoblock s nerezovým vnútorným povrchom. O intuitívne ovládanie sa postará digitálny displej s ovládacím systémom preloženým do slovenského jazyka.

Vhod určite príde vstavaný kónický kovový mlynček na kávu s tromi stupňami jemnosti mletia. Pre pripravovanú kávu je možné nastaviť tri stupne teploty. Nechýba ani možnosť prístroj prispôsobiť tvrdosti používanej vody v štyroch stupňoch. Dispenzor kávy je výškovo nastaviteľný.

Variabilná sparovacia komora je vhodná pre dávky kávy v rozmedzí 6 - 9 g Prístroj vás tiež upozorní na nutnosť čistenia a odvápnenia (štartovacia sada súčasťou dodávky). Pre čistenie vody je určený filter Claris Aqua so spätným chodom. Praktickou záležitosťou, ktorá spríjemní používanie je platnička na predhrievanie šálok a odnímateľná odkvapkávacia mriežka. Použitá káva je zhromažďovaná vo vstavanom zásobníku.

Parametre a špecifikácie:

Tlak čerpadla:
15 barov

Príkon:
1450W

Objem zásobníka na vodu:
1.5 l odnímateľný

Vlastnosti:
Digitálny display s intuitívnym ovládaním v češtine
Variabilná sparovacia komora 6-9 g kávy
Autocappuccino/Caffé Latté
Auto zapnutie/vypnutie
Upozornenie na nutnosť čistenia a odvápnenia (štartovacia sada súčasťou dodávky)
Funkcia horúca voda
Výškovo nastaviteľný dispenzor kávy
Zásobník na použitú kávu
Zásobník vody 1.8 L
Platnička na predhrievanie šálok
Odnímateľná odkvapkávacia mriežka

Rozmery:
33 x 24 x 36 cm

Farebné prevedenie:
strieborné

Nový komentár

* (Povinné)