plašič psov a mačiek E

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Odpudzovač - plašič psov a mačiek E

41,82 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Vypredané

Výrobca: Plašiče

Tento najnovší Clean Guard Basic Vám poskytne pohodlný, efektívny a humánny spôsob ochrany pred mačkami, psami, králiky a vevericami na Vašej záhrade.

Prístroj využíva pasívny infra červený systém na sledovanie približne 9-metrov v uhle 70 ° v nezastavanom priestore. Akonáhle sa v chránenom priestore objavia živočích, spustí sa automaticky vysoko výkonný zdroj ultrazvukového signálu na kmitočte 18.000 - 24.000Hz.

Vstavané infrapasívne čidlo spúšťa ultrazvukový signál iba vtedy, ak sa objaví v chránenom priestore teplokrvný živočích. Zásadným spôsobom predlžuje dobu životnosti napájacích batérií (6x AA) a umožňuje dlhodobo používať prístroj v miestach, kde nie je zavedený elektrický prúd. Napojenie prístroja na elektrickú sieť je tak možné.

Prístroj je možné umiestniť na vonkajšiu stenu budovy, na jej okraj alebo upevniť na stĺpik, ktorý jednoducho zapichnete do pôdy v mieste, kde potrebujete prístroj prevádzkovať. Prístroj je vodotesný, avšak ho odporúčame uschovať v prípade búrky alebo pravdepodobnosti prívalových dažďov.

Technické údaje:
Napájanie: 6x AA (R6)
Príkon: 9 V DC / 100mA
Efektívny dosah: 7m
Veľkosť chráneného priestoru: 70 ° / 10m
Zahrievacia doba: 16sek.
Metóda upozornenie: blikanie LED indikátora + zvuk
Odber prúdu: v pohotovostnom režime 35mA
Kmitočet: 18kHz - 24kHz
MAX / MIN teplota vystavenia: -10 ° C až +40 ° C

Nový komentár

* (Povinné)