Menu
Váha dojčenská TrueLife BabyScale B5 BT
Váha dojčenská TrueLife BabyScale B5 BT Čítajte viac

Skladom

Doručíme dňa: Štvrtok 18.07.2024

47,39 €

Skladové číslo: 06440286

Výrobca: TRUELIFE

Popis


Príchod bábätka je vždy radostnou udalosťou. Celá rodina sa teší a sleduje každý jeho pokrok. Rast a vývoj dieťaťa vám pomôže ustrážiť dojčenská váha TrueLife BabyScale B5 BT s funkciou HOLD, ktorá uľahčuje váženie aj neposednejších detí. Zváži ich v momente, keď sa pohybujú najmenej, a presnú hmotnosť uzamkne na displeji. Váha zváži deti do hmotnosti 20 kg s presnosťou na 5 g. Vážení je možné vykonávať v kg aj lb, výsledky sú ihneď viditeľné na podsvietenom LED displeji. Ako sa dieťa vyvíja v čase, umožňuje prehľadne sledovať aplikácia, ktorá je kompletne v češtine. Veľmi šikovnou funkciou je TARE, vďaka ktorej zvážite bábätko aj zabalené v deke či oblečené.

Bábätká málokedy bývajú pokojné, zvlášť keď ich položíte na váhu. TrueLife BabyScale B5 BT s maximálnou odchýlkou 5 g a maximálnou hmotnosťou 20 kg je na ich vrtenie pripravená, stačí využiť funkciu HOLD. V prípade automatického režimu sa aktivuje sama a bez zásahu užívateľa uzamkne na displeji presnú váhu nameranú v momente, keď sa dieťa najmenej pohybuje a vy sa tak nemusíte o nič starať. Ak si prajete mať nad funkciou plnú kontrolu, stačí aktivovať režim ručný a funkcia sa aktivuje len po stlačení tlačidla HOLD. Dieťatku nebýva príjemné ležať na studenej podložke, preto je váha vybavená funkciou TARE, ktorá umožňuje zvážiť ho aj zabalené v deke či oblečenej. Vďaka funkcii váha oblečenia automaticky odpočíta. Všetky namerané hodnoty sa zobrazujú v kilogramoch či librách na dobre čitateľnom podsvietenom LED displeji. Medzi jednotkami je možné ľubovoľne prepínať.

Stiahnite si múdru aplikáciu, ktorá je dostupná kompletne v slovenčine, a sledujte rast a vývoj dieťaťa v čase. Aplikácia poskytuje prehľadnú históriu meraní, z ktorej vyplýva jasná informácia, ako bábätko priberá a rastie. Zároveň dokáže z dát vytvoriť graf vývoja a prostredníctvom nich je možné ovládať funkcie TARE či HOLD. Váhu je možné používať ako s využitím aplikácie, tak bez nej.

Dojčenská váha TrueLife BabyScale B5 BT poskytuje možnosť bezpečného váženia dieťatka. Jej povrch je ľahko umývateľný na udržanie správnej hygieny a materiál použitý na výrobu váhy neobsahuje žiadne škodlivé látky. Nechcenému posunutiu váhy zabraňujú pogumované nožičky. Batérie zvládnu až 400 meraní a vďaka funkcii Automatického vypnutia po dvoch minútach, majú dlhú životnosť. Navyše sú súčasťou balenia, nie je potrebné ich dokupovať.

Technické parametre:

- Odchýlka váženia: 5 g
- Rozsah váženia: 50 g ~ 20 kg
- Batéria: 3× 1,5V AAA
- Prevádzková teplota: 5-35°C
- Skladovacia teplota: -5-45 ° C
- Rozmery: 67 cm × 33 cm × 5,2 cm
- Ďalšie funkcie: HOLD (automatický / ručný), TARE, prepínanie jednotiek, automatické vypnutie
- Funkcia chytré aplikácie: HOLD, TARE, História merania, grafické zobrazenie

Obsah balenia:

- 1× dojčenská váha TrueLife BabyScale B5 BT
- 3× AAA batérie
- 1× návod
Diskusia 0

Žiadne komentáre

Nový komentár

Hodnotenie 0

Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Pridať

Žiadne komentáre

Váha dojčenská TrueLife BabyScale B5 BT
Váha dojčenská TrueLife BabyScale B5 BT

47,39 €

Nová otázka k produktu

Kontrolný kód

i

Nový komentár

Kontrolný kód

i

Cenník dopravy

Zasielkovňa                          2.49€ s DPH

Geis výdajné miesta          2.69€ s DPH

Geis kurier                            2.89€ s DPH 

Slovenská pošta

Balikobox                             2.99€ s DPH

Slovenská pošta

Kurier                                    3.99€ s DPH

Prepravná služba

GEIS CARGO(nad 30 kg)    24,90€ s DPH

Platba online alebo vopred     0€

Platba dobierkou                    1,99€ s DPH 

Platba Paypal                          2,90€ s DPH 

Osobný odber                             0€