Menu
Hodinky HIFUTURE FutureFit Ultra 2 Pro Pink
Hodinky HIFUTURE FutureFit Ultra 2 Pro Pink Čítajte viac

Skladom

Doručíme dňa: Utorok 05.12.2023

64,64 €

Skladové číslo: 06440385

Výrobca: HIFUTURE

Popis


FutureFit Ultra 2 Pro sú šikovné hodinky, ktoré vás prenesú na novú úroveň aktivity. Poskytne vám informácie, ktoré sú kľúčové pre zlepšenie vašej pohody a kondície. Zariadenie meria saturáciu kyslíka vo vašej krvi, sleduje vaše spánkové cykly a zaznamenáva vaše kroky a spálené kalórie. Navyše umožňuje bezdrôtové hovory, čo vám dáva ešte väčšiu slobodu. Bude tiež vašim osobným asistentom, ktorý vám umožní nastaviť pripomenutie a doručovať upozornenia z vášho telefónu, to všetko po dobu 7 dní bez nabíjania. Chcete hodinky, ktoré odrážajú vašu aktuálnu náladu? Na 1,78-palcovej obrazovke môžete každý deň nastaviť nový farebný dizajn číselníka.

Moderný prístup k technológii
Chytré hodinky vás potešia 1,78 palcovým AMOLED displejom, ktorý ponúka živé a intenzívne farby a úžasnú ostrosť obrazu v rozlíšení 368 x 448. Môžete si vybrať z viac ako 100 farebných ciferníkov na prispôsobenie vzhľadu zariadenia. Tvrdené sklo v kombinácii s povrchovou úpravou proti odtlačkom prstov chráni obrazovku a udržuje jej estetický vzhľad na dennej báze. To všetko robí z ovládania zariadenia radosť.

Podpora po celý týždeň
FutureFit Ultra 2 Pro, vybavený 300mAh batériou, vás počas dlhých dní nesklame. Na jedno nabitie vydrží až 7 dní používania a magnetický nabíjací systém zaistí pohodlné a ľahké doplňovanie energie. Celý proces trvá len asi 30 minút, takže nemusíte strácať čas čakaním.

Kompatibilný a maximálne funkčný
Bezdrôtové pripojenie na FutureFit Ultra 2 Pro je spoľahlivé. Nezáleží na tom, či ste užívateľom Androidu alebo iOS – inteligentné hodinky HiFuture sú kompatibilné s operačnými systémami Android 7.0, IOS 12.0 a novšími, vďaka čomu máte prístup k šikovným funkciám na dosah ruky.

Nezmeškáte žiadnu správu
FutureFit Ultra 2 Pro sa bezdrôtovo pripojí k vášmu smartfónu podľa vášho výberu a umožní vám uložiť 10 kontaktov, ktoré vám pomôžu uskutočňovať rýchle hovory. Jednoduchým kliknutím môžete zavolať milovanej osobe a užiť si neprerušovanú konverzáciu bez toho, aby ste museli vyťahovať telefón. A čo keď neviete odpovedať? Odošlite krátku textovú správu pomocou šikovných hodiniek a dajte svojim blízkym vedieť, že ste zaneprázdnení.

Spoľahlivý za všetkých podmienok
Bez ohľadu na to, čo robíte, FutureFit Ultra 2 Pre vás v tom môže sprevádzať. Vďaka vodeodolnému prevedeniu (IP68) je odolný voči kontaktu s vodou v akejkoľvek podobe, takže si ho môžete bez problémov vziať na behanie v daždi alebo na cvičenie pri bazéne. Zariadenie je vhodné aj do extrémnych teplôt (od -10 ° C do 50 ° C). Nespomaľujte – tieto múdre hodinky s vami udržia krok!

Váš osobný tréner
Ak cvičíte, FutureFit Ultra 2 Pro vám pomôže zlepšiť vaše výsledky! Zariadenie meria vaše kroky a počet spálených kalórií. Vďaka tomu si môžete každý deň stanovovať ciele a dosahovať lepšie výsledky. Je to účinná motivácia, ako sa udržať fit, zdravie a cítiť sa skvele.

Meranie životných funkcií
Zdravie je to najdôležitejšie a FutureFit Ultra 2 Pro vám ho pomôže udržať pod kontrolou. Chytré hodinky nepretržite monitorujú vašu srdcovú frekvenciu, saturáciu krvi kyslíkom a kvalitu spánku. Získate tak jednoduchý nástroj, pomocou ktorého zlepšíte svoje každodenné návyky a staráte sa o svoje telo.

Upomienky na dôležité veci
Pracujete na novej rutine? Alebo vás čaká dôležitá úloha? Vystačíte si s lepiacimi papierikmi. Nastavte si pripomenutie a FutureFit Ultra 2 Pro vám dá signál v správny čas. Týmto spôsobom už nikdy nezabudnete a dôležité záležitosti!

Technické parametre:

- Farba: Ružový
- Materiál: AMOLED
- Rozlíšenie: 1,78" 368 x 448
- Dotyková obrazovka: Tvrdené sklo + povrchová úprava proti odtlačkom prstov
- Kapacita batérie: 300 mAh
- Spôsob nabíjania: Magnetické nabíjanie
- Teoretická doba nabíjania: Približne 2 hodiny
- Šírka: 22 mm
- Pracovná teplota: od -10 °C do 50 °C
- Podporované zariadenia: Andriod7.0 a vyššie, IOS12.0 a vyššie

Obsah balenia:

- Chytré hodinky (vrátane štandardného remienka)
- Prídavný popruh
- Magnetický nabíjací kábel
- Užívateľský manuál
Diskusia 0

Žiadne komentáre

Nový komentár

Hodnotenie 0

Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Pridať

Žiadne komentáre

Hodinky HIFUTURE FutureFit Ultra 2 Pro Pink
Hodinky HIFUTURE FutureFit Ultra 2 Pro Pink

64,64 €

Nová otázka k produktu

Kontrolný kód

i

Nový komentár

Kontrolný kód

i

Cenník dopravy

Zasielkovňa                          2.49€ s DPH

Geis výdajné miesta          2.69€ s DPH

Geis kurier                            2.89€ s DPH 

Slovenská pošta

Balikobox                             2.99€ s DPH

Slovenská pošta

Kurier                                    3.99€ s DPH

Prepravná služba

GEIS CARGO(nad 30 kg)    24,90€ s DPH

Platba online alebo vopred     0€

Platba dobierkou                    1,99€ s DPH 

Platba Paypal                          2,90€ s DPH 

Osobný odber                             0€