Menu

Markíza sa vracia do pozemného vysielania

Pridané 20.05.2017 10:24:22 CEST Počet zobrazení 1401

S platnosťou od 19. júna 2017 dôjde k zmene programovej ponuky služby Plustelka, ktorá bude doplnená o ďalšie slovenské programové služby. Aktuálnu ponuku doplnia obľúbené programové služby Markíza, Doma a Dajto.

Markíza sa vracia do pozemného vysielania

Programové služby budú ponúkané v rámci základného balíka ŠTANDARD, ktorého obsah je optimálne zostavený tak, aby ponúkol pestrú no vyváženú ponuku informácii a zábavy pre každú domácnosť. Zároveň od tohto dátumu, budú programové služby českej televízie, čt 1 a čt2, doposiaľ dostupné aj rámci balíka Plustelka MINI, dostupné už iba v rámci balíka Plustelka ŠTANDARD.

Ďalšou novinkou je vytvorenie samostatného balíka Plustelka PREMIUM, ktorý obsahuje tematickú programovú službu Eroxxx za jednotkovú cenu 1,00 €/mesiac, ktorú si je možné predplatiť samostatne. Pri uzatvorení zmluvy na poskytovanie služby Plustelka ŠTANDARD na obdobie 12 mesiacov získate službu Plustelka PREMIUM automaticky zdarma na obdobie 12 mesiacov.

Platený základný balík služby Plustelka dostupný cez anténu bude od 19. júna 2017 obsahovať tieto programy. Akciová ponuka Cenníková cena základného plateného balíka Plustelka je 5,99 €/mesiac. Aktuálne je však možné využiť akciovú ponuku za 2,99 €/mesiac pri predplatení služby Plustelka ŠTANDARD na 12 mesiacov vopred. Akciová cena sa vzťahuje na všetky zmluvy uzatvorené do 31. decembra 2017 a je možné ju využiť jednorázovo pre jedno registrované koncové zariadenie.

Zmena Všeobecných podmienok poskytovania služby „PLUSTELKA“ V súvislosti s optimalizáciou programovej ponuky a jej rozšírením o nové programové služby ako aj optimalizáciou poskytovaných služieb dochádza zároveň k zmene Všeobecných podmienok poskytovania služby „PLUSTELKA“ , najmä vo vzťahu k uzatváraniu príslušných zmlúv o poskytovaní služby PLUSTELKA. VOP s platnosťou od 19. júna 2017 na stiahnutie TU.

Diskusia

(0 komentárov)